Nidzico, mamy powód do dumy!

Nidzico, mamy powód do dumy!

Nidziczanka, Dorota Partyka, znalazła się w gronie 16 finalistów Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego „O! Maanam!”

Do konkursu zgłosiło się blisko 80 uczestników z całej Polski, więc awans do finału jest ogromnym osiągnięciem i potwierdzeniem wysokiego poziomu artystycznego naszej reprezentantki. Finałowy koncert z udziałem Doroty odbędzie się 23 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie.

Serdecznie gratulujemy Doroto i trzymamy kciuki za finał! 

  • 700285297_1589068023221635_6002453604103981727_n
  • gThSZ4Jb
  • PtQsX3dQ