Kontakt do Radnych

  • mężczyzna przy biurku- Przewodniczący Rady Tadeusz Danielczyk

Przewodniczący Rady
Tadeusz Danielczyk
e-mail: t.danielczyk@nidzica.pl
tel: 89 625 07 81

  • mężczyzna przy biurku- Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Leszek Pepłowski

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
Leszek Pepłowski
e-mail: l.peplowski@nidzica.pl
tel: 600 340 947

  • mężczyzna przy biurku- Władysław Kowalczyk

Władysław Kowalczyk
e-mail: w.kowalczyk@nidzica.pl
tel: 604 845 464

  • mężczyzna przy biurku- Jarosław Mergalski

Jarosław Mergalski
tel: 668 104 767

  • mężczyzna przy biurku- Krzysztof Żukowski

Krzysztof Żukowski
e-mail: k.zukowski@nidzica.pl

  • mężczyzna przy biurku- Dariusz Gólnik

Dariusz Gólnik
e-mail: d.golnik@nidzica.pl

  • mężczyzna w garniturze- Wlodzimierz Kawecki

Wlodzimierz Kawecki
e-mail: w.kawecki@nidzica.pl

  • mężczyzna rzy biurku- Andrzej Arcyz

Andrzej Arcyz
e-mail: senior607@wp.pl

  • mężczyzna w garniturze- Waldemar Pyracki

Waldemar Pyracki
e-mail: w.pyracki@nidzica.pl

  • mężczyzna w garniturze- Andrzej Ruś

Andrzej Ruś
e-mail: a.rus@nidzica.pl

  • mężczyzna przy mikrofonie- Adam Grudkowski

Adam Grudkowski
e-mail: a.grudkowski@nidzica.pl
tel: 606 452 610

  • mężczyzna przy biurku- Mieczysław Szpejna

Mieczysław Szpejna
e-mail: m.szpejna@nidzica.pl
 

  • kobieta przy mikrofonie- Magdalena Łączkowska


Magdalena Górnecka
e-mail: m.gornecka@nidzica.pl
tel: 662 326 915

  • mężczyzna w garniturze- Józef Kotwicki

Józef Kotwicki
e-mail: j.kotwicki@nidzica.pl

  • mężczyzna w garniturze- Jacek Zieliński

Jacek Zieliński
e-mail: j.zielinski@nidzica.pl

Bożena Karwowska
e-mail: b.karwowska@nidzica.pl

  • mężczyzna w garniturze- Leszek Śpiewak

Leszek Śpiewak
l.spiewak@nidzica.pl

  • mężczyzna w garniturze- Robert Stasiukiewicz

Robert Stasiukiewicz
e-mail: r.stasiukiewicz@nidzica.pl

Irena Halicka
i.halicka@ndzica.pl

baner toplayer
Ciepłe mieszkanie