• Nida
  • wioska
  • lgd
  • -

Drugie miejsce reprezentacji Polski w Pucharze Europejskiej Unii Podnoszenia Ciężarów na Malcie!

Reprezentacja Polski zajęła drugie miejsce w Pucharze Europejskiej Unii Podnoszenia Ciężarów.

W miniony weekend na Malcie biało-czerwoni ulegli tylko reprezentacji Włoch. Indywidualnie nasi zawodnicy zdobyli jeden złoty, trzy srebrne i jeden brązowy medal. Zawodnik TS NIDA Michał Jaworski w kategorii  U17 zdobył srebrny medal uzyskując w dwuboju 282 kg (rwanie 127kg , podrzut 155 kg; punktacja Sinclaira 343,2 pkt). Jest to duży sukces naszego zawodnika. Z Włochem Jacopo Falsinottimprzegrał tylko o 1 kg w dwuboju ale był od niego lepszy w rwaniu. W kategorii U17 mężczyzn startowali zawodnicy z 12 krajów.