UM Nidzica

cittaslowpolska.pl

Imieniny

Dziś jest: piątek, 18.10.2019
Imieniny: Łukasza, Juliana

Pogoda

Banery

  • NOK
  • ZOOiS
  • Biblioteka
  • Baner
  • hala
  • Baner
  • Baner
  • Nida
  • wioska
  • lgd

Prymusy, Talenty i Supertalenty rozdane- ZOBACZ ZDJĘCIA

Najlepsi z najlepszych- tak można określić uczniów, którzy podczas Gali „Prymus, Talent i Supertalent Roku” otrzymali z rąk Burmistrza Nidzicy nagrody, wyróżnienia i statuetki. Uroczystość odbyła się 24 czerwca w hali widowiskowo – sportowej.

 

Uczniowie, którzy tego dnia szli czerwonym dywanem wraz z rodzicami i opiekunami, to młodzież, która wykazała się w mijającym roku szkolnym wybitnymi osiągnięciami w nauce i sporcie. Burmistrz nagrodził łącznie blisko 200 uczniów. Organizatorem uroczystości był Zespół Obsługi Oświaty i Sportu i Zespół Szkół nr 2 w Nidzicy.

 

W 2015 roku na miano Prymusów, Talentów i Supertalentów zasłużyli:

Prymus Roku:

1. Filip Szczepkowski- Szkoła Podstawowa Nr 1 w Nidzicy- średnia ocen 6,0
2. Katarzyna Pianka - Gimnazjum Nr 1 w Nidzicy - średnia ocen 5,89
3. Weronika Madyś- Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nidzicy- średnia ocen 5,9
4. Weronika Brzozowska- Gimnazjum Nr 2 w Nidzicy - średnia ocen 5,67
5. Jakub Malinowski- Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nidzicy - średnia ocen 6,0
6. Weronika Lewandowska- Gimnazjum Nr 3 w Nidzicy - średnia ocen 5,6
7. Barbara Żelasko- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Napiwodzie - średnia ocen 5,9
8. Wiktoria Wiśniewska- Szkoła Podstawowa im. St. Mikołajczyka w Rączkach - średnia ocen 5,50
9. Natalia Sikorska- Szkoła Podstawowa im. prof. R. Kobendzy w Łynie- średnia ocen 5,92

Super Talent Roku za całokształt osiągnięć:

1. Agnieszka Hanna Grochowska- Gimnazjum Nr 1 Nidzicy
2. Marcin Krajewski- Gimnazjum Nr 2 w Nidzicy,
3. Kamil Kowalski- Gimnazjum Nr 1 w Nidzicy,
4. Kinga Gnidzińska- Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nidzicy
5. Katarzyna Pianka- Gimnazjum Nr 1 w Nidzicy

Super Talent Roku w dziedzinie matematyczno- przyrodniczej:

1. Maksymilian Krajewski- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Napiwodzie

Talent Roku w dziedzinie matematyczno- przyrodniczej:

1.Mikołaj Sieciński- Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nidzicy
2. Franciszek Albert Wiśniewski- Szkoła Podstawowa Nr 1 w Nidzicy
3. Maria Wółkiewicz- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Napiwodzie
4. Barbara Żelasko- Szkoła Podstawowa w Napiwodzie
5. Weronika Lewandowska- Gimnazjum Nr 3 w Nidzicy
6. Aleksandra Juchniewicz- Gimnazjum Nr 1 w Nidzicy
7. Maria Majewska- Gimnazjum Nr 3 w Nidzicy

Super Talent Roku w dziedzinie humanistycznej:

1. Jakub Malinowski- Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nidzicy,
2. Filip Szczepkowski- Gimnazjum Nr 1 w Nidzicy,

Talent Roku w dziedzinie humanistycznej:

1. Weronika Madyś- Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nidzicy
2. Paweł Powroźnik- Gimnazjum Nr 3 w Nidzicy
3. Klaudia Deptuła- Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nidzicy
4. Aleksandra Bukowska- Szkoła Podstawowa Nr 1 w Nidzicy
5. Maciej Stefański- Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nidzicy
6. Adrianna Felińska- Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nidzicy
7. Damian Rudziński- Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nidzicy
8. Aleksandra Jasińska- Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nidzicy
9. Patrycja Szczepkowska- Gimnazjum Nr 2 w Nidzicy
10. Sebastian Smoliński- Gimnazjum Nr 3 w Nidzicy
11. Karol Dulewicz- Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nidzicy
12.Dominika Zalewska- Gimnazjum Nr 2 w Nidzicy
13.Joanna Jasińska- Gimnazjum Nr 1 w Nidzicy
14. Justyna Woźna- Gimnazjum Nr 1 w Nidzicy
15. Paweł Kowalski- Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nidzicy
16. Kinga Kozicka- Szkoła Podstawowa Nr 1 w Nidzicy
17. Mikołaj Pacuszka- Szkoła Podstawowa Nr 1 w Nidzicy
18. Maciej Bonisławski- Szkoła Podstawowa Nr 1 w Nidzicy
19. Maciej Dąbrowski- Szkoła Podstawowa Nr 1 w Nidzicy
20. Alicja Mulawa- Szkoła Podstawowa Nr 1 w Nidzicy

Super Talent Roku w innych dziedzinach za osiągnięcia w Turniejach Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym:

1. Drużyna Szkoły Podstawowej Nr 3 w Nidzicy w składzie: Miłosz Aleksander Wdowiak, Szymon Chmielewski, Patrycja Chmielińska, Wiktoria Wiśniewska

Talent Roku w innych dziedzinach (Wiedza o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym):

1. Drużna Gimnazjum Nr 3 w Nidzicy w następującym składzie:
Piotr Langowski, Mikołaj Woźniak, Karolina Langowska

Talent Roku w dziedzinie artystycznej:

1. Paulina Borowa- Gimnazjum Nr 2 w Nidzicy

Super Talent Roku w dziedzinie sportowej:

1. Kacper Zielski - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Nidzicy
2. Łukasz Łęgowski- Gimnazjum Nr 2 w Nidzicy,
3.Drużyna koszykarek z Gimnazjum Nr 2 w Nidzicy w składzie Magdalena Autuch, Paulina Borowa, Dominika Zalewska, Zuzanna Muzyczuk, Patrycja Maciąg, Kinga Soboń, Paulina Pusz, Ewa Glinka, Kamila Płatek, Aneta Patkowska

Talent Roku w dziedzinie sportowej:

1.Weronika Zielińska- Gimnazjum Nr 1 w Nidzicy,
2.Hubert Borkowski- Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nidzicy
3.Cezary Borkowski-Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nidzicy
4. Wiktor Szczęśniak- Gimnazjum Nr 3 w Nidzicy
5. Patryk Zwierzchowski- Gimnazjum Nr 2 w Nidzicy
6. Kinga Korneluk- Gimnazjum Nr 2 w Nidzicy
7. Jakub Jaworski- Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nidzicy
8. Filip Zwierzchowski- Gimnazjum Nr 2 w Nidzicy
9. Kamila Płatek- Gimnazjum Nr 2 w Nidzicy,
10.Ewa Maria Glinka- Gimnazjum Nr 2 w Nidzicy,
11.Zuzanna Muzyczuk- Gimnazjum Nr 2 w Nidzicy
12. Natalia Baranowska- Gimnazjum Nr 3 w Nidzicy
13.Drużyna UKS Jedynki w składzie : Izabela Bielska, Natalia Dąbek, Klaudia Giełeta, Ewa Kowalczuk, Kinga Kotyla, Kinga Kozicka, Aneta Langowska, Alicja Mulawa, Monika Nykiel, Zuzanna Wińska, Aleksandra Paszkowska, Maja Wenta, Joanna Zych
14. Drużyna koszykarek Gimnazjum Nr 3 w Nidzicy w składzie: Natalia Baranowska, Anna Karniewska, Weronika Błażewicz, Paulina Michniewicz, Patrycja Jastrzębowska, Joanna Kępczyńska, Alina Fiedorowicz, Karolina Langowska, Wiktoria Żądłowska, Maria Węgierska, Paulina Nikowska, Laura Gołębiewska, Paulina Czajkowska, Dominika Karczewska, Weronika Chmielewska, Monika Zalewska
15. Drużyna piłkarzy Szkoły Podstawowej Nr 1 w Nidzicy w składzie: Łukasz Bieniek, Maciej Bonisławski, Maciej Dąbrowski, Oskar Kosiński, Mikołaj Pacuszka, Wiktor Rapińczuk, Dawid Sękowski, Błażej Stasiukiewicz, Kajetan Stasiukiewicz, Filip Jan Szczepkowski, Franciszek Albert Wiśniewski, Kacper Zielski
16. Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Nidzicy w składzie: Zofia Dąbrowska, Kinga Jastrzębowska, Wiktoria Kuklińska, Wiktoria Nachtygal, Pola Obrębska, Wiktoria Olkowska, Paulina Orzechowska, Kinga Szczepkowska, Paulina Trybel, Nela Waszczak, Łucja Wiśniewska, Ola Żebrowska
17. Drużyna Orlików Uczniowskiego Klubu Sportowego Dwójka w składzie:. Andryszkiewicz Kajetan, Mateusz Burski, Gabriel Cymerys, Bartosz Florek, Jan Golubski, Michał Jaworski, Kacper Kowalski, Kamil Kowalski, Hubert Łęgowski, Lucjan Sobiecki, Mateusz Sobotka, Igor Stasiukiewicz, Bartłomiej Stefański, Mateusz Waśk, Jakub Zakrzewski, Konrad Zaworski, Dominik Śpiewak, Konrad Wołojewicz
18. Drużyna Gimnazjum Nr 1 w Nidzicy w składzie: Szymon Borczon, Mateusz Cieślak, Mateusz Rogoziński, Dominik Pyracki, Rafał Uzdowski, Wiktor Kordowski, Jakub Wenta, Tomasz Samsel, Daniel Samoraj, Sebastian Sosnowski, Sebastian Kwestarz, Damian Powirski

Powrót

Stopka strony

baner toplayer
mieszkanie plus