UM Nidzica

cittaslowpolska.pl

Imieniny

Dziś jest: poniedziałek, 6.12.2021
Imieniny: Mikołaja, Nikoli

Pogoda

Kalendarium

Kalendarz Burmistrza Nidzicy
«Poprzednipaździernik 2021Następny»
PON WT ŚRO CZW PT SOB ND
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Brak wydarzeń w wybranym okresie

Banery

  • NOK
  • ZOOiS
  • Biblioteka
  • Baner
  • hala
  • Baner
  • Baner
  • Nida
  • wioska
  • lgd

Nidziccy sztangiści zajęli I miejsce

Za nami kolejna, trzynasta edycja Międzynarodowych Zawodów w Podnoszeniu Ciężarów. W ramach zawodów odbyły się Między Narodowe Grand Prix Młodzieży o Puchar Burmistrza Nidzicy oraz Międzynarodowy Turniej Drużynowy o Puchar Starosty Nidzickiego.

 

 

 

5 i 6 listopada nidzicka hala sportowa gościła zawodników z całej Europy.  Organizatorem zawodów od początku jest Towarzystwo Sportowe Nida przy współpracy ze Szkołą Podstawową nr 2 w Nidzicy.

Start na technikę (wszyscy zostali nagrodzeni)

Zawodnicy:

1. Burski Kacper (ur. 2009) - TS Nida
2. Jaworski Wiktor (ur. 2010) - TS Nida
3. Pasławski Oskar (ur. 2009) - LOS Nowy Dwór Maz.
4. Skwierawska Katarzyna (ur. 2010) - Atleta Gdańsk
5. Litwin Antoni (ur. 2013) - Atleta Gdańsk
6. Radecka Maja (ur. 2012) - Atleta Gdańsk
7. Lucie Horvathova (ur. 2011) - Rotas Rotava
8. Renata Kolarova (ur. 2010) - Rotas Rotava
9. Viktor Kovacs (ur. 2011) - Rotas Rotava
10. Matyas Kousalik (ur. 2010) - Rotas Rotava
11. Szczepkowski Hubert (ur. 2009) - TS Nida

Kobiety:

1. Kruszewska Milena (LOS Nowy Dwór Maz.) - 182,52 pkt
2. Kukurudziak Tetiana (Epicentr UKR) - 168,17 pkt
3. Kamińska Nikola (Nida Nidzica) - 151,80 pkt
Stępień Martyna (LUKS Kurzętnik) - 135,11 pkt
Purzycka Natalia (Mazovia Ciechanów II) - 138,92 pkt
Kolarova Iveta (Rotas Rotawa CZE) - 81,73 pkt
Vickova Kristyna (Rotas Rotawa CZE) - 97,88 pkt
Gugała Karina (Mazovia Ciechanów II) - 142,34 pkt
Bol Kateryna (Epicentr UKR) - 147,09 pkt

Młodzicy 13-15 lat:

1. Filipiak Kacper (Husaria Lubraniec) - 311,92 pkt
2. Ziółkowski Marcin (Mazovia Ciechanów I) - 285,13 pky
3. Lisiak Dawid (Budowlani Nowy Tomyśl) - 284,48 pkt
4. Piotrowski Wojciech (Żuławy Nowy Dwór Gd.) - 244,69 pkt
5. Krygier Kacper (Ciechan Ciechanów) - 225,27 pkt
6. Dudek Michał (Żuławy Nowy Dwór Gd.) - 179,36 pkt
7. Plichta Szymon (Atleta Gdańsk ) - 171,52 pkt

Smoliński Dominik (Nida Nidzica) - 168,61 pkt
Świecik Antoni (Nida Nidzica) - 161,90 pkt
Ściślewski Paweł (Nida Nidzica) - 132,78 pkt
Grzella Igor (Start Grudziądz) - 157,56 pkt
Piotrowski Kajetan (Start Grudziądz) - 11,48 pkt
Piwowarczyk Daniel (Meyer Elbląg) - 169,42 pkt
Siroky Ondrej (Rotas Rotawa CZE) - 154,15 pkt

Juniorzy 18 lat i starsi

1. Cichowski Kamil (Ciechan Ciechanów) - 303,14 pkt
2. Jaworski Jakub (Nida Nidzica) - 298,20 pkt
3. Luliński Tomasz (LUKS Kurzętnik) - 275,46 pkt
4. Lisiak Szymon (Budowlani Nowy Tomyśl) - 265,81 pkt
5. Kopaczewski Marcin (LUKS Kurzętnik) - 208,24 pkt
6. Suszyński Adrian (LUKS Kurzętnik) - 151,01 pkt

Podczas drugiego dnia zawodów w rywalizacji brało udział 20 zawodników do 17 roku życia. Zostały wręczone puchary i statuetki dla najlepszych zawodników w rywalizacji indywidualnej i drużynowej.

Juniorzy do 17 lat

Wyniki indywidualne:

1. Kolesnik Siergiej (Epicentr UKR)
2. Michał Jaworski (Nida Nidzica)
3. Hubert Pietrzak (Nida Nidzica)

Wyniki drużynowe

1. TS Nida Nidzica -1115,60 pkt
2. CLKS Mazovia Ciechanów - 1112,80 pkt
3. Husaria Lubraniec - 1082,40 pkt

Powrót

Stopka strony

baner toplayer
wolny 24.12