UM Nidzica

cittaslowpolska.pl

Imieniny

Dziś jest: sobota, 4.04.2020
Imieniny: Izydora, Benedykta

Pogoda

Kalendarium

Kalendarz Burmistrza Nidzicy
«Poprzedniluty 2020Następny»
PON WT ŚRO CZW PT SOB ND
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 dzień: 12 dzień: 13 dzień: 14 15 16
dzień: 17 dzień: 18 dzień: 19 dzień: 20 dzień: 21 dzień: 22 23
dzień: 24 25 dzień: 26 dzień: 27 28 29
Brak wydarzeń w wybranym okresie

Banery

  • NOK
  • ZOOiS
  • Biblioteka
  • Baner
  • hala
  • Baner
  • Baner
  • Nida
  • wioska
  • lgd

Za nami pierwsza Gala Sportowa Gminy Nidzica - ZOBACZ ZDJĘCIA

Za nami pierwsza Gala Sportu Gminy Nidzica. 9 marca w Sali konferencyjnej Ewik Cafe spotkali się miłośnicy i pasjonaci sportu, by docenić tych, którzy w ubiegłym roku mieli największy wpływ na rozwój oraz promocję sportu.

 

 

 

Pomysłodawcą organizacji tego typu wydarzenia był radny rady miejskiej, a zarazem przewodniczący komisji Oświaty, Sportu i Zdrowia Andrzej Arcyz odbył się pierwszy Plebiscyt Sportowy Gminy Nidzica.

Za organizację plebiscytu odpowiedzialny Był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, przy współpracy z Urzędem Miejskim w Nidzicy oraz komisją oświaty, sportu i zdrowia.
Imprezę otworzył Jacek Kosmala, Burmistrz Nidzicy, który przywitał gości, w tym wicestarostę Pawła Przybyłka, prezesów klubów i stowarzyszeń działających na terenie Gminy Nidzica oraz wszystkich prezesów klubów sportowych funkcjonujących w gminie Nidzica, członków zarządów naszych klubów, radnych Rady Miejskiej oraz wszystkich działaczy, sportowców i trenerów przybyłych na tę uroczystość.

Imprezę uświetniła swym występem grupa wokalną Shine, podopieczne Bogusławy Szpandowskiej, przy akompaniamencie Marcina Bąkowskiego. Tego wieczoru zaśpiewały Kasia Fydrych i Ola Smith.

Plebiscyt podzielony był na cztery kategorie. Nominacje składały kluby sportowe działające na terenie gminy, które były potem weryfikowane przez kapitułę złożoną z przedstawicieli:  Komisji Oświaty, Sportu i Zdrowia Rady Miejskiej, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Urzędu Miejskiego. Członkowie kapituły również mogli zgłaszać swoich kandydatów.

W kategorii Drużyna Roku laureatami zostali:
Trampkarze MKS Start Nidzica - piłka nożna
UKS Jedynka Nidzica - koszykówka dziewcząt
TAN Nidzica - Juniorzy Hip Hop formacja
UKS Trójka Nidzica - Mistrz Gimnazjady koszykówki chłopców

W kategorii sportowiec roku laureatami zostali:
Paweł Sobotka - MKS Start Nidzica
Hubert Pietrzak - TS Nida
Bartosz Burski - TS Nida
Michał Jaworski - TS Nida
Kinga Jastrzębowska - UKS Dwójka Nidzica
Łucja Wiśniewska - UKS Dwójka Nidzica
Zofia Dąbrowska - UKS Dwójka Nidzica
Krystian Kowalewski - freerunn (nominacja kapituły)
Ewa Lisek - Nidzica Biega (nominacja kapituły)

W kategorii sportowiec roku laureatami zostali:
Marek Nachtygal - TS Nida
Andrzej Czarnecki - MKS Start Nidzica
Rafał Ziółkowski - TAN Nidzica
Stanisław Koziński - UKS Dwójka Nidzica (nominacja kapituły)
Piotr Saternus - MKS Start Nidzica
Jarosław Kosobucki - UKS Trójka Nidzica (nominacja kapituły)

W kategorii działacz i działalność sportowa laureatami zostali:
Marek Bruzda - MKS Start Nidzica
Artur Pacuszka - UKS Jedynka Nidzica
Weronika Płatek - UKS Dwójka Nidzica
Wojciech Żulczyk - Nidzica Biega (nominacja kapituły)
Cezary Gawroński - Ventyl Nidzica (nominacja kapituły)
Ryszard Soliwoda - Old Boys Nidzica
Nidzica Biega - (nominacja kapituły)
Old Boys Nidzica - (nominacja kapituły)

Wszystkim z całego serca gratulujemy

 

  • 202A3697.jpg
  • 202A3702.jpg
  • 202A3728.jpg
  • 202A3730.jpg
  • 202A3736.jpg
  • 202A3755.jpg
  • 202A3757.jpg
  • 202A3759.jpg
  • 202A3760.jpg
  • 202A3765.jpg
  • ok.jpg
  • 202A3590.jpg
  • 202A3591.jpg
  • 202A3594.jpg
  • 202A3602.jpg
  • 202A3611.jpg
  • 202A3622.jpg
  • 202A3632.jpg
  • 202A3633.jpg
  • 202A3638.jpg
  • 202A3641.jpg
  • 202A3655.jpg
  • 202A3662.jpg
  • 202A3670.jpg
  • 202A3676.jpg

Powrót

Stopka strony

baner toplayer
jhkjkjkj