UM Nidzica

cittaslowpolska.pl

Imieniny

Dziś jest: wtorek, 18.01.2022
Imieniny: Małgorzaty, Piotra

Pogoda

Kalendarium

Kalendarz Burmistrza Nidzicy
«Poprzednipaździernik 2021Następny»
PON WT ŚRO CZW PT SOB ND
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Brak wydarzeń w wybranym okresie

Banery

  • NOK
  • ZOOiS
  • Biblioteka
  • Baner
  • hala
  • Baner
  • Baner
  • Nida
  • wioska
  • lgd

Trzynastka na hali, czyli zapowiedź kolejnej kolejki

Już trzynasta kolejka halowej ligi. Jesteśmy tuż za połową gier, wszystkie dotychczasowe kolejki przynosiły sporo emocji i fajnych chwil. Liga trwa i do jej zakończenia niech towarzyszą nam jak najlepsze rzeczy.

 

 

Organizator: Zespół Obsługi Oświaty i Sportu

Partner ligi: Zibi – Sport, koszykarki Dwójki Nidzica

Informacje: nidzica.pl, moja-nidzica.pl, sportnidzica.pl

Mecze 13 kolejki. 25.01.2014r. Godzina 14.30

W tej kolejce dojdzie do jednej zmiany układu meczów. Żelazno zagra z Jankesami o 15.00, a Stalmot&Wolmet z Napiwodą Team o 15.30.

 

14.30 Kamet – Polonia ZSRiO Jagarzewo

Kamet czeka spotkanie z łapiącą z każdym meczem doświadczenie Polonią. Obydwa zespoły pokazują nam fajną ambitną grę z ciekawymi rozwiązaniami. Już na rozpoczęcie kolejki czeka nas interesujący mecz.

 

15.00 Żelazno – Jankesi

Żelazno z Jankesami bić się będzie o kolejne punkty. Ostatnie kolejki są dla obu drużyn udane, forma w górę a na dodatek to niedalecy sąsiedzi w tabeli.

 

15.30 Stalmot & Wolmet – Napiwoda Team

Co raz lepiej radzący sobie z własną formą i dyspozycją Stalmot gra z Napiwodą Team. Na punktach zależy oby zespołom, ale Stalmot zwyżkuje z formą i o te punkty będzie miał prawo zabiegać w tym meczu.

 

16.00 Saturn – Zagrzewo

Nie mniej ambitne i ciekawe spotkanie zobaczymy w starciu Zagrzewa i Saturna. Bardzo bliscy sąsiedzi w tabeli. Aspiracje i ogólny poziom wyższy niż zajmowane miejsca w tabeli, także warto ten mecz zobaczyć a wynik i przebieg tego pojedynku pod dużym znakiem zapytania?

 

16.30 Zryw Szkotowo – Alternatywa Old Boys

Alternatywę w tej kolejce czeka spotkanie z wybieganą i nieodpuszczającą drużyną Zrywu Szkotowo. Potencjał motoryczny po stronie Zrywu, ale w tym meczu zobaczymy, że jednak trzeba mieć te „coś” piłkarskiego, oczywiście, jeśli Old Boys je nam zaprezentują nie będą mieli większych kłopotów.

 

17.00 Awa Mebel – Fc Miami

Jak zwykle dobre granie w pierwszych kolejkach a my przechodzimy do jeszcze bardziej ciekawszych spotkań. Awa gra z Miami ostatnie porażki tych drużyn spowodowały, że stracili ważne punkty. W tym spotkaniu można się spodziewać dobrej gry w piłkę a wynik będzie uzależniony od dyspozycji zawodników, bo składy dość wyrównane.

 

17.30 Cuba Napiwoda – Wybrzeże Klatki Schodowej

Szukająca i próbująca odzyskać pozytywne wyniki Cuba grać będzie z Wybrzeżem Klatki Schodowej, które również z wynikami i formą nie grzeszy. Szykuje się ciekawy i zacięty mecz, nie łatwy dla nikogo. Jak pokażą swój normalny poziom gry będzie to fajny mecz.

 

18.00 Alpi Janowiec K. – Kuce Janowiec K.

Derby! Mecz Alpi Janowiec i Kuc to derbowe spotkanie w samym centrum trzynastej kolejki. Wszystkie atuty po stronie Alpi, ale derby to derby.

 

18.30 Juniorzy – Kram Nidzica

Dobre granie zapowiada się w meczu Juniorów z Kramem. Po raz kolejny bliscy sąsiedzi w tabeli muszą wypunktować się wzajemnie. Spotkanie ciekawe z wielu powodów. Dobrzy gracze, spokojni ambitni młodzi chłopacy, ułożeni ligowcy. Tylko wynik tajemnica.

 

19.00 ZWO – Isoroc Polska

Również ciężki bój o punkty będą toczyć drużyny ZWO i Isorocu. Ekipy z pierwszej dziesiątki ligi. Isoroc wyżej w tabeli i to wraz z dobrą postawą stawia ich na pozycji faworyta. ZWO też ma ogniwa, które mogą się postawić wyżej notowanym „rywalom”. Isoroc jednak już takie przeprawy pokonywał. Nie mniej będzie to ciekawy mecz.

 

19.30 Many Grześ – Fc Po Nalewce

Na złego rywala trafili nasi Nalewkowicze. Tym młodym sympatycznym chłopakom na przełamanie złej passy przydał by się inny przeciwnik… a tu najgorsze, co może być. Po dwóch porażkach na gwizdek i mecz z Fc czeka Many Grześ. Oby chłopaki z Nalewki pokazali najlepsze, co mają to z taką drużyną, jak Many mogą nam stworzyć super meczyk.

 

20.00 Tartak Leuro – Positive Team

Trzynastą kolejkę zamknie mecz Tatarka Leuro z Positivem Team. Zawsze trzeba walczyć i próbować! Niech to przyświeca ekipie z Leuro! Powodzenia.

 

Styczniowe granie kończymy właśnie trzynastą kolejką. W lutym czeka nas sporo gier halowej ligi. Już od początku lutego w pierwszym weekendzie zostaną rozegrane dwie następne kolejki: XIV i XV.

 

Informacja dla kapitanów, kierowników drużyn. 30 stycznia (czwartek) o 18.00 w kawiarence odbędzie się spotkanie kapitanów. W gestii: terminarz - dalsza część rozgrywek, puchar ligi, zakończenie rozgrywek. Do zobaczenia.

 

Powrót

Stopka strony

baner toplayer
szczepienia mosir