UM Nidzica

cittaslowpolska.pl

Imieniny

Dziś jest: środa, 21.02.2024
Imieniny: Eleonory, Piotra

Pogoda

Kalendarium

Kalendarz Burmistrza Nidzicy
«Poprzedniluty 2024Następny»
PON WT ŚRO CZW PT SOB ND
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29
Brak wydarzeń w wybranym okresie

Banery

 • NOK
 • ZOOiS
 • Biblioteka
 • Baner
 • hala
 • Baner
 • Baner
 • Nida
 • wioska
 • lgd
 • -

Zapraszamy na ostatnie kolejki I rundy ligi halowej

Już 16 i 17 stycznia ostatki I rundy NHLPN. Podobno zawsze ostatnie mecze w każdym wydaniu są bardzo ciekawe, jeżeli chodzi o rozgrywki ligowe, w których tak jak w naszej lidze nie wiadomo, kto jakie miejsce może zająć.

 

 

 

Może to dopiero, albo aż koniec I rundy, która pokazała i dostarczyła nam wiele emocji, dobrego zabawowego sportowego widowiska to i tak ostatnie kolejki będą w tej rundzie gratką do obserwowania zmagań ligowych w I i II lidze NHLPN. Zobaczymy i dowiemy się kto w obu ligach zostanie mistrzem I rundy, jakie drużyny będą na podium i jakie miejsca i dorobek będą miały drużyny przed rundą rewanżową, którą rozpoczniemy już za tydzień. Za nim jednak dojdzie to rewanżu, okienka transferowego czy też wspólnych spotkań w hali, mamy przed sobą bardzo ciekawie zapowiadający się weekend.

W I lidze dzieje się dużo, bo ten bardzo wyrównany dobry poziom drużyn z spotkania na spotkanie z kolejki na kolejkę przynosi niespodzianki i dobra zdrową rywalizacje. W sobotę i niedzielę kilka ważnych meczów o podium i hierarchię na koniec I rundy. Czy to mecze Alpi Leuro z Fc Miami Club, czy mecz Agro Partner – Cuba Napiwoda a może Katalończyków z Kametem oraz mecz Mniejsza o Nazwę z Blues Brothers to co by nie wymienił to każdy decydować będzie o klasyfikacji na podium i w tabeli. Mało tego, w niedzielę Miami Club aktualny lider zagra z wice Agro Partner Old Boys, Cuba z Katalończykami. Jak zaprezentuje się Isoroc Polska, który podrażniony ostatnimi niepowodzeniami odegra się w dwóch ostatnich meczach tej rundy? Co zrobią młode drużyny z Rączek i Jagarzewa i Skorpionu, może znowu sprawią niespodzianki i po dobrej grze urwą punkty tym wyżej notowanym drużynom. Na to po prostu trzeba poczekać i obserwować mecze w I lidze. Najważniejsza to dobra zabawa i wspólne poszanowanie, ale nikomu rywalizacja, ambicja z dobrym nastawieniem do gry nie zaszkodzi, a wręcz doda kolorytu rozgrywkom! Zobacz program I ligi na 10 i 11 kolejkę!

Dużo ciekawych meczów i coraz lepszej gry w rywalizacji o miejsca i punkty obserwujemy w II lidze, gdzie też na koniec tej rundy dojdzie do ważnych meczów. O ile w I lidze coś można obstawić to w II to jak kalejdoskop gwiazd, tam oprócz na razie zdecydowanego lidera PKS każdy walczy z każdym. A jest o co, bo zająć miejsca 1-2 po I rundzie to zawsze przewaga psychologiczna a i prestiż awansu bliższy, gra o miejsce barażowe, czyli 3 to już w ogóle włosy wypadają, tyle o te miejsce jest chętnych. Ciężko jest wymienić, które mecze będą najważniejsze dla układu sił, bo patrząc na program kolejek i tabelę, to chyba każdy z ostatnich serii rozgrywek. Warto śledzić i obserwować z jakim animuszem podchodzą zawodnicy do swoich meczów, bo kto jest blisko NHLPN to wie, że w II lidze jest gorąco i ciekawie!

Zapraszamy do Hali Widowiskowo-Sportowej w Nidzicy na NHLPN. To tutaj w ten weekend będzie gorąco nigdzie indziej! To nie liga mistrzów, ale bawić i grać z Nidzicką Ligą, aż się chce! Grajmy dla siebie i kibiców, bo karnawał w lidze trwa!!

 • -

Powrót

Stopka strony

baner toplayer
fggfssgg