UM Nidzica

cittaslowpolska.pl

Imieniny

Dziś jest: sobota, 23.02.2019
Imieniny: Izabeli, Damiana

Pogoda

Banery

  • NOK
  • ZOOiS
  • Biblioteka
  • Baner
  • hala
  • Baner
  • Baner
  • Nida
  • wioska
  • lgd

Przed nami XII kolejka Ligi Halowej

Na dwunastą kolejkę halowej ligi zapraszamy w niedzielę, 19 stycznia na godzinę 14 do hali widowiskowo-sportowej.

 

 

 

 

14.00 Saturn – ZWO

Możemy spodziewać się ciekawego meczu. Dobrze grający Saturn gra z drużyną, która w tym sezonie krzyżuje plany wielu ekipom i jak na razie jest tuż za dziesiątką ligi.

 

14.30 Żelazno – Fc Miami

Spadek dyspozycji Żelazna może być dla Miami łatwym kąskiem. Miami w każdym meczu jest groźne dla przeciwników, więc w tym meczu na pewno będą grać do przodu.

 

15.00 Zryw Szkotowo – Jankesi

Spotykają się dwie równorzędne drużyny, które bazują na dużym zaangażowaniu i motoryce w grze. Jankesi mają przewagę, ponieważ w ich składzie znajduje się liczniejsza grupa zawodników ogranych z halą. Szykuje się mecz honorowej walki.

 

15.30 Stalmot & Wolmet – Polonia ZSRiO Jagarzewo

Gra, jaką preferuje Polonia jest bardzo ciężką sprawą

dla większości przeciwników, trzeba się napocić, żeby postawić się tym młodym chłopakom. Umiejętności posiadają obydwie drużyny. Wynik, więc jest sprawą otwartą.

 

16.00 Kamet – Zagrzewo

W tym meczu również możemy spodziewać się ciekawej walki o punkty. Oprócz zadziorności do gry obie drużyny potrafią z polotem przeć do przodu. Dla obu drużyn punkty by się bardzo przydały, także mecz warty uwagi.

 

 

16.30 Alpi Janowiec K. – Napiwoda Team

Na drodze Alpi, kolejny rywal, z którym ta drużyna może zainkasować punkty. Dyspozycja Alpi w lidze oraz chęć wygrywania meczów nie pomogą Napiwodzie w odblokowaniu się.

 

17.00 Awa Mebel – Isoroc Polska

Bardzo ciekawe spotkanie. Dwie drużyny, które sumiennie zdobywają punkty w lidze. Isoroc w tym roku ambitnie w górę i z takimi rywalami jak Awa trzeba pokazać to, co najlepsze. Składy drużyn pozwalają na rozegranie dobrego piłkarskiego spotkania. Zobaczymy, kto, no i co w tym meczu będzie dominowało.

 

17.30 Many Grześ – Kuce Janowiec K.

Lider rozgrywek podejmuje dobrze grającą drużynę Kuc. Wynik sprawą ważną, ale nawet, jeśli liderowi uda się zgarnąć kolejne punkty to będzie można spodziewać się fajnego spotkania na wysokim poziomie, czego oczekujemy od takich meczów.

 

18.00 Cuba Napiwoda – Alternatywa Old Boys

Dwie drużyny, które już wiele razy grały w ważnych meczach. Pozycje ligowe bardzo wysokie i weryfikacja w bezpośrednim pojedynku będzie bardzo ciekawą sprawą. Nic tylko czekać na gwizdek i obserwować, co się może wydarzyć. Życzymy udanego meczu.

 

18.30 Juniorzy – Fc Po Nalewce

Wcześniejsze mecze na pewno będą toczone z dużą dozą walki i zawziętości. Te cechy zobaczymy też w tym meczu, ale patrząc na te drużyny spodziewać się można jeszcze dodatkowych atrakcji. Obie drużyny prezentują wizualnie dobrą grę, a w ich grze widać dużą chęć pozytywnych emocji do gry w piłkę, co najbardziej lubią.

 

19.00 Positive team – Kram Nidzica

Ten mecz to też pojedynek z górnej półki. Wiedzą, o co grają i zaprezentują się z jak najlepszej strony.

 

19.30 Tartak Leuro – Wybrzeże Klatki Schodowej

Mecz, może nie wzbudza większych emocji, jednak jest istotny dla jednej, jak i drugiej drużyny. Tartak pozytywnie się prezentuje w lidze, mimo słabszych wyników realizują się grając w lidze. To wystarczy, żeby rozegrać normalne zawody.

 

Transfery: Do godziny rozpoczęcia swojego meczu można dokonywać zmian w składach. Jest to już ostateczny termin transferowania zawodników z drużyny do drużyny.

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Organizatorzy

 

 

Powrót

Stopka strony

baner toplayer
Pit