UM Nidzica

cittaslowpolska.pl

Imieniny

Dziś jest: poniedziałek, 16.07.2018
Imieniny: Ruty, Marii

Pogoda

Kalendarium

Kalendarz Burmistrza Nidzicy
«Poprzednilipiec 2018Następny»
PON WT ŚRO CZW PT SOB ND
1
2 3 4 5 6 7 8
dzień: 9 dzień: 10 dzień: 11 dzień: 12 dzień: 13 14 15
dzień: 16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Banery

  • NOK
  • ZOOiS
  • Biblioteka
  • Baner
  • hala
  • Baner
  • Baner
  • Nida
  • wioska
  • lgd

Przybyłek Paweł - Przewodniczący Rady

e-mail: p.przybylek@nidzica.pl

tel. 89 625 07 80

kom. 602 296 384

Paliński Marcin 

e-mail: m.palinski@nidzica.pl

tel. 89 625 07 80

Danielczyk Tadeusz

e-mail: t.danielczyk@nidzica.pl

Szpejna Mieczysław

e-mail: m.szpejna@nidzica.pl

 

Mioduszewski Włodzimierz

e-mail: w.mioduszewski@nidzica.pl

Kotwicki Józef

e-mail: j.kotwicki@nidzica.pl

Kierzkowski Marek

e-mail: m.kierzkowski@nidzica.pl

Łączkowska Magdalena- Wiceprzewodnicząca Rady

e-mail: m.laczkowska@nidzica.pl

Stasiukiewicz Robert

e-mail: r.stasiukiewicz@nidzica.pl

Zieliński Jacek

e-mail: j.zielinski@nidzica.pl

Rabczyński Stanisław

e-mail: s.rabczynski@nidzica.pl

Pyracki Waldemar

e-mail: w.pyracki@nidzica.pl

Tańska Agnieszka

e-mail: a.tanska@nidzica.pl

Ruś Andrzej

e-mail: a.rus@nidzica.pl

Dymerska Aneta

e-mail: a.dymerska@nidzica.pl

Pszczółkowski Waldemar

e-mail: w.pszczolkowski@nidzica.pl

Pepłowski Leszek

e-mail: l.peplowski@nidzica.pl

Korzeniewski Krzysztof

e-mail: k.korzeniewski@nidzica.pl

Grudkowski Adam

e-mail: a.grudkowski@nidzica.pl

Rzeźnik Małgorzata

e-mail: m.rzeznik@nidzica.pl

 

Halicka Irena

e-mail: i.halicka@nidzica.pl

Stopka strony

baner toplayer
ogłoszenie o zatrudnieniu