UM Nidzica

cittaslowpolska.pl

Imieniny

Dziś jest: środa, 5.08.2020
Imieniny: Marii, Stanisławy

Pogoda

Kalendarium

Kalendarz Burmistrza Nidzicy
«Poprzednisierpień 2020Następny»
PON WT ŚRO CZW PT SOB ND
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Brak wydarzeń w wybranym okresie

Banery

  • NOK
  • ZOOiS
  • Biblioteka
  • Baner
  • hala
  • Baner
  • Baner
  • Nida
  • wioska
  • lgd

Zapraszamy na 2 i 3 kolejkę ligi halowej- ZOBACZ SKŁADY DRUŻYN

29 i 30 listopada po raz drugi tej jesieni czekają na nas wielkie emocje związane z piłką halową! 6 godzin sportowej rywalizacji, 26 drużyn, 13 spotkań pełnych walki! Czy przewodzący klasyfikacji strzelców Jakub Rogowski oraz Konrad Cichowski powiększą swoje dorobki bramkowe? To wszystko w nidzickiej hali widowiskowo-sportowej! Serdecznie zapraszamy!!!

 

 

 


II KOLEJKA 29.11.2014
14.00 Polonia ZSRiO Jagarzewo – Fc Miami
14.30 Blues Brothers – Blok Ekipa Zagrzewo
15.00 Kamet – Alpi Janowiec Kościelny
15.30 Isoroc Polska – Zryw Szkotowo
16.00 Stalmot&Wolmet – Januszkowo
16.30 Skorpion Napiwoda – Kram Nidzica
17.00 Żelazno – Wyrwani z Podwórka
17.30 Positive Team – Agro Sznajder Team
18.00 Mniejsza o Nazwę – Colet Team Kozłowo
18.30 GhG – Cuba Napiwoda
19.00 Katalończycy Działdowo – Pss Społem Piekarze
19.30 Agro Partner Old Boys – Piękni i Młodzi
20.00 Jankesi– Mechaniczna Pomarańcza

III KOLEJKA 30.11.2014
13.00 Polonia ZSRiO Jagarzewo – Blok Ekipa Zagrzewo
13.30 Żelazno – PSS Społem Piekarze
14.00 Blues Brothers Zagrzewo – Zryw Szkotowo
14.30 Kamet – Januszkowo
15.00 Isoroc Polska – Kram Nidzica
15.30 Stalmot & Wolmet – Wyrwani z Podwórka
16.00 Skorpion Napiwoda – Agro Sznajder Team
16.30 Fc Miami – Alpi Janowiec Kościelny
17.00 Positive Team – Cuba Napiwoda
17.30 Katalończycy Działdowo – Mechaniczna Pomarańcza
18.00 Agro Partner Old Boys – Mniejsza o Nazwę
18.30 Jankesi – Colet Team Kozłowo
19.00 GhG – Piękni i Młodzi

 

UWAGA DRODZY LIGOWCY
Podczas IV "mikołajkowej" kolejki - będą robione drużynowe zdjęcia zespołowe wszystkie drużyny proszone są o stawienie się w optymalnych składach - miejmy nadzieję, że już wszystkie ekipy będą miały upragnione stroje, bo z tego co wiemy, jeszcze kilka ekip ma zamówione:)


 

SKŁADY DRUŻYN

Piękni i młodzi:
Tomasz Pietruszka, Kamil Kowalik, Krystian Łukaszewicz, Kacper Dąderewicz, Piotr Rzepczyński, Patryk Rosoliński, Wojciech Boczkowski, Bartosz Piotrkowski

Cuba Napiwoda:
Paweł Kępski, Leszek Pepłowski, Mierzejewski Marcin, Kowalski Damian, Szczepkowski Patryk, Kuba Rzepczyński, Cezary Rzepczyński, Łukasz Urbanowski, Michał Leszczyński, Daniel Smoliński, Majewski Marcin, Kruschel Bartosz, Szypulski Karol

Positive Team:
Karol Bruzda, Michał Piskorz, Paweł Drozd, Adam Prósiński, Kuba Stasiukiewicz, Mateusz Szczypiński, Sebastian Węgierski, Maciej Prósiński, Filip Szczepkowski

PSS „Społem” Piekarze:
Bogdan Sowiński, Andrzej Kaniecki, Mariusz Miecznikowski, Mariusz Kępa, Patryk Zakolski, Jakub Smoliński, Robert Rzymowski, Damian Cichocki, Mateusz Dąbrowski, Łukasz Szczepański, Timo Kowalski, Krzysztof Smoliński, Bartosz Dabek

Stalmot & Wolmet:
Adam Szyszkowski, Piotr Dąbkowski, Marcin Isko, Dawid Sieński, Mirosław Napiórkowski, Adrian Dąbrowski, Dawid Adamkowski, Daniel Średziński, Marcin Zbirowski, Kacper Kopczyński, Paweł Wiśniewski, Radosław Olszewski

Isoroc Polska:
Łukasz Psiuk, Dawid Tomasik, Bartłomiej Karólski, Bartek Szczypiński, Rafał Tkacz, Krystian Smoliński, Andrzej Łochnicki, Krzysztof Jasiński I, Piotr Mioduszewski, Paweł Chmielewski, Krzysztof Jasiński II

Katalończycy Działdowo:
Marcin Zybert, Łukasz Zybert, Marcin Lech, Marcin Szmit, Marcin Babieracki, Tomasz Marciniak, Tomasz Rapp, Łukasz Skowroński, Andrzej Piotrkowski, Piotr Czarnecki, Kamil Werner, Patryk Łukaszewski, Cezary Jasim, Przemysław Wiśniewski

Colet Team Kozłowo:
Radosław Moszczyński, Michał Jakuta, Łukasz Brzeziński, Daniel Pawęcki, Tomasz Jaroszewski, Konrad Cichowski, Michał Suwalski, Marcin Zembrzuski, Bartosz Grzela, Przemysław Pawłowski

Jankesi:
Karol Smoczyński, Kamil Oczkowicz, Robert Przystup, Artur Niedziela, Adrian Cichocki, Adrian Albrechczyński, Mateusz Rutkowski, Marcin Bruliński, Hubert Mergalski, Patryk Długokęcki

Polonia ZSRiO Jagarzewo:
Krzysztof Czaplicki, Marcin Czaplicki, Piotr Czaplicki, Daniel Gołębiewski, Adam Gołębiewski, Tomasz Krysiak, Łukasz Krysiak, Błażej Knakowski, Piotr Walesiak, Jakub Rogowski, Marcin Pszczółkowski

Kram Nidzica:
Mariusz Chmieliński, Przemysław Oszczęda, Błażej Fahl, Marcin Lesiński, Łukasz Mańka, Krystian Kielecki, Michał Płoski, Mariusz Dąbkowski, Jacek Madej, Jakub Małecki, Zbigniew Dumański, Sidorowicz Radosław

GHG:
Krzysztof Łada, Michał Skuza, Mariusz Siemianowski, Przemysław Langowski, Piotr Kosiński, Michał Siemianowski, Łukasz Rutkowski, Karol Weredyk, Robert Kęcik, Mateusz Karwacki, Adrian Choliński, Paweł Zonko, Wojciech Kosiński, Szymon Dobies, Patryk Sobiecki

Agro Sznajder Team:
Paweł Szypulski, Piotr Wadecki, Karod Siadaczka, Krzysztof Borucki, Mariusz Łochnicki, Dawid Szypulski, Łukasz Górny, Michał Mosakowski, Mariusz Sarbiewski, Filip Urbanowski, Paweł Lubaczewski, Janusz kroll, Marcin Dzięgielewski, Piotr Jastrzębowski, Patryk Grzybowiski

Blok Ekipa Zagrzewa:
Mateusz Klimczak, Bartosz Klimczak, Łukasz Łaszczych, Bartek Łaszczych, Kacper Długiński, Szymon Szymański, Kacper Możdzonek, Paweł Smoliński, Krystian Kowalski, Patryk Gorczyca, Sebastian Szczypiński, Łukasz Radzikowski

Alpi Janowiec Kościelny:
Tomasz Langowski, Radosław Langowski, Robert Pokrzywnicki, Andrzej Wacikowski, Mariusz Serowik, Adam Wąsowski, Waldemar Pyracki, Jakub Górny, Paweł Grochala

Agro Partner Old Boys:
Marcin Olczak, Paweł Napiórkowski, Robert Bryl, Robert Stasiukiewicz, Bogdan Sałański, Rafał Kowalczuk, Robert Wiński, Mieczysław Michalski, Krzysztof Domurad, Bogdan Powirski, Mirosław Łochnicki, Szymon Zieja, Andrzej Karczewski, Krzysztof Rutkowski

Fc Miami:
Sebastian Szczepkowski, Alan Zasadzki, Marcin Nisio, Krzysztof Jankowski, Kamil Michalski, Mariusz Rólka, Piotr Rosa, Krzysztof Rólka, Kamil Olkowski, Michał Zakrzewski, Adrian Roczeń, Piotr Czarnecki, Damian Rapacki,

Kamet:
Krzysztof Krajewski, Michał Nowosielski, Mariusz Kurpiewski, Waldemar Łazicki, Damian Dąbrowski, Kamil Rutkowski, Patryk Kowalczuk, Maciej Mroczkowski, Dariusz Dąbrowski, Rafał Szymański, Mariusz Szczepkowski, Piotr Sieński, Rafał Rzepczyński

Blues Brothers Zagrzewa:
Adrian Chabowski, Sebastian Chabowski, Krystian Chabowski, Paweł Kondeja, Przemysław Małecki, Mateusz Lewikowski, Piotr Kurzac, Jarosław Szatkowski, Andrzej Węgierski, Mateusz Węgierski, Karol Pasymowski, Dawid Kowalski

Zryw Szkotowo:
Mateusz Lasek, Karol Lasek, Rafał Lasek, Piotr Grędziszewski, Tomasz Grędziszewski, Michał Abramczyk, Łukasz Amenda, Aleksander Straicher, Marcin Świątkowski, Zbigniew Storczyk, Mariusz Lipiński

Wyrwani z podwórka:
Rafał Kuczyński, Mateusz Ludwiński, Adam Skwarski, Damian Płoski, Radosław Płoski, Adrian Podowski, Michał Słomkowski, Aleksander Różycki,Mateusz Ginap, Marek Nowiński, Piotr Czaplicki

Żelazno:
Jarosław Jackowski, Radosław Bogusz, Adrian Bogusz, Kamil Kukowski, Patryk Karaszewski, Mariusz Nisio, Mateusz Nisio, Andrzej Czajkowski,Tomasz Baran, Jarosław Karpiński, Andrzej Bogusz, Dawid Dzierzęcki, Mateusz Wilk, Jacek Cecelski

Skorpion Napiwoda:
Jacek Domżalski, Piotr Domżalski, Kamil Pejs, Jakub Bróździński,Dominik Bróździński,Mateusz Krajewski, Piotr Olber, Artur Wiśniewski, Daniel Feliński,Krzysztof Oleksiak, Grzegorz Wąsiewski, Mateusz Kosiński

Bo-Mark Januszkowo:
Kacper Chaliński,Jakub Nidzgorski, Radosław Urbański, Miłosz Bieliński, Marcin Ratajczak, Bartosz Skwarki, Patryk Kołakowski, Mateusz Fahl, Adrian Żmijewski, Szymon Borczon, Alan Piotrkowski, Adrian Wasilik, Szymon Lejtyman

Mniejsza o nazwę:
Jakub Chlewiński, Arkadiusz Oszczęda, Kamil Godlewski, Rafał Wawrzyniak, Mateusz Mętlicki, Kamil Wawrzyniak, Leszek Brzezicki, Maciej Zaręba, Przemysław Milewski, Paweł Krawiecki

Mechaniczna Pomarańcza:
Marcin Psiuk, Dawid Grzebyki, Dominik Maks, Michał Piechotki, Patryk Rutkowski, Adrian Owsianka, Paweł Waleriański, Artur Szczepkowski, Karol Szczepkowski, Jarek Koriat, Michał Dąbrowski, Dawid Ducha, Krzysztof Dąbkowski, Dawid Radzikowski

 

  • autor: Piotr Ruciński/Głos Nidzicki

Powrót

Stopka strony

baner toplayer
fhddfh