UM Nidzica

cittaslowpolska.pl

Imieniny

Dziś jest: sobota, 30.05.2020
Imieniny: Ferdynanda, Jana

Pogoda

Kalendarium

Kalendarz Burmistrza Nidzicy
«Poprzednimaj 2020Następny»
PON WT ŚRO CZW PT SOB ND
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Brak wydarzeń w wybranym okresie

Banery

 • NOK
 • ZOOiS
 • Biblioteka
 • Baner
 • hala
 • Baner
 • Baner
 • Nida
 • wioska
 • lgd

Nadkomplet widzów na trybunach- ruszyła halówka. ZOBACZ ZDJĘCIA!

22 listopada nidzicka hala widowiskowo-sportowa wypełniła się po brzegi sympatykami piłki halowej. 26 drużyn, 25 kolejek, 13 spotkań pełnych rywalizacji! To wszystko na parkiecie nidzickiej hali!

 

 

 

W 13 spotkaniach padło 141 bramek! Organizatorem piłkarskich zmagań jest Zespół Obsługi Oświaty i Sportu. Nad przebiegiem gry czuwa dwójka sędziowska: Jarosław Kosobucki oraz Grzegorz Szczepkowski.

Rozgrywki otworzyło spotkanie Polonii ZSRiO Jagarzewo z Blues Brothers Zagrzewo. Przed meczem wydawało się, że "Bracia" bez problemu rozprawią się ze swymi rywalami. Nic bardziej mylnego! 24 minuty gry za nami, sędzia gwiżdże po raz ostatni, a na tablicy remis 6:6!

Drugie spotkanie to Kamet i FC Miami i tu po wyrównanym spotkaniu pada drugi remis w dniu dzisiejszym 3:3. Kolejni na parkiecie pojawiają się zawodnicy Isoroc Polska oraz Blok Ekipa Zagrzewo. Młodzi zagrzewianie walczą do końca o każdą piłkę, ale niestety tym razem muszą uznać wyższość rywali i przegrywają 6:3.

Czwarty mecz to Stalmot&Wolmet versus Alpi Janowiec Kościelny. Zawodnicy z Janowca odprawiają rywali z kwitkiem wygrywając 9:3. W piątym spotkaniu Skorpion Napiwoda podejmuje Zryw Szkotowo, z którym bez problemu rozprawia się aż 8:2.

Szóste starcie to mecz Żelazno - Januszkowo. Po spotkaniu pełnym emocji i nagłych zwrotów akcji z wygranej cieszą się zawodnicy Januszkowa 7:5. Siódmy mecz i już jesteśmy na półmetku rozgrywek! Positive Team rozprawia się z Kramem Nidzica 6:1!

Ósme starcie: Katalończycy Działdowo - Wyrwani z Podwórka. Goście z Działdowa początkowo radzili sobie dobrze, ale "Wyrwani" podkręcili tempo, zaczęli grać swoje i wygrali 9:4.

Dziewiąty mecz pomiędzy GHG, a Agro Szanajder Team zapowiadał się ciekawie. Po 24 minutach gry lepsi okazali się zawodnicy Agro Sznajdera wygrywając 7:4. Kolejna potyczka pomiędzy Jankesami, a PSS Społem Piekarze dostarczyła kibicom wiele rozrywki. Górą okazali się Jankesi wygrywając 7:4.

W jedenastym spotkaniu Agro Partner Old Boys pokonali 8:4 Cubę Napiwoda! W przedostatnim meczu Mniejsza o Nazwę zremisowała aż 7:7 z Mechaniczną Pomarańczą!

Ostatnie, trzynaste starcie pomiędzy Colet Team Kozłowo oraz Piękni i Młodzi okazało się pechowe. W poprzednich 12 meczach nie odnotowaliśmy żadnego urazu. Niestety ostatni w nie obfitował. Odnotwaliśmy 3 urazy stawu skokowego oraz 1 uraz łokcia po którym na trybunach zapadła cisza. Niestety potrzebna była interwencja nie tylko pomocy medycznej, a także pogotowia ratunkowego. Zawodnikowi życzymy powrotu do zdrowia i mamy nadzieję, że ujrzymy go jeszcze na parkiecie w obecnych rozgrywkach. Po końcowym giwzdku arbitra na tablicy widniał remis 6:6.

 

Wyniki 1 kolejki:

Polonia ZSRiO Jagarzewo - Blues Brothers Zagrzewo 6:6

Kamet - FC Miami 3:3

Isoroc Polska - Blok Ekipa Zagrzewo 6:3

Stalmot&Wolmet - Alpi Janowiec Kościelny 3:9

Skorpion Napiwoda - Zryw Szkotowo 8:2

Żelazno - Januszkowo 5:7

Positive Team - Kram Nidzica 6:1

Katalończycy Działdowo - Wyrwani z Podwórka 4:9

GHG - Agro Sznajder Team 4:7

Jankesi - PSS Społem Piekarze 7:4

Agro Partner Old Boy - Cuba Napiwoda 8:4

Mniejsza o Nazwę - Mechaniczna Pomarańcza 7:7

Colet Team Kozłowo - Piękni i Młodzi 6:6

 

Klasyfikacja strzelców po 1 kolejce:

1. Jakub Rogowski - Polonia ZSRiO Jagarzewo - 5

1. Konrad Cichowski - Colet Team Kozłowo - 5

2. Adam Wąsowski - Stalmot&Wolmet - 4

2. Krzysztof Dąbkowski - Mechaniczna Pomarańcza - 4

3. Mateusz Lewikowski - Blues Brothers Zagrzewo - 3

3. Jakub Górny - Stalmot&Wolmet - 3

3. Alan Piotrkowski - Januszkowo - 3

3. Michał Piskorz - Positive Team - 3

3. Mariusz Siemianowski - GHG - 3

3. Dawid Szypulski - Agro Sznajder Team - 3

3. Filip Urbanowski - Agro Sznajder Team - 3

3. Artur Niedziela - Jankesi - 3

3. Marcin Olczak - Agro Partner Old Boy - 3

 • autor: Piotr Ruciński/Głos Nidzicki

Powrót

Stopka strony

baner toplayer
bjhibjhkkj