UM Nidzica

cittaslowpolska.pl

Imieniny

Dziś jest: niedziela, 17.11.2019
Imieniny: Grzegorza, Salomei

Pogoda

Kalendarium

Kalendarz Burmistrza Nidzicy
«Poprzednilistopad 2019Następny»
PON WT ŚRO CZW PT SOB ND
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 dzień: 12 dzień: 13 dzień: 14 dzień: 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Brak wydarzeń w wybranym okresie

Banery

  • NOK
  • ZOOiS
  • Biblioteka
  • Baner
  • hala
  • Baner
  • Baner
  • Nida
  • wioska
  • lgd

SOŁECTWO BARTOSZKI

Sołtys: Sobański Radosław

Adres: Bartoszki 28

Telefon: 574 457 715

e-mail: bartoszki@nidzica.pl

 

SOŁECTWO BOLEJNY

Sołtys: Majewska Brygida

Adres: Bolejny 10

Telefon: 516 386 239

e-mail: bolejny@nidzica.pl

 

SOŁECTWO DOBRZYŃ

Sołtys: Sobka Mirosław

Adres: Dobrzyń 37/1

Telefon: 609 928 225

e-mail: dobrzyn@nidzica.pl

 

SOŁECTWO FRĄKNOWO

Sołtys: Zgorzelska Alina

Adres: Frąknowo 2

Telefon: 89 625 81 64

e-mail: fraknowo@nidzica.pl

 

SOŁECTWO GRZEGÓRZKI

Sołtys: Żbikowska-Brzuzy Wioletta

Adres: Grzegórzki 11

Telefon: 518 601 367

e-mail: grzegorzki@nidzica.pl

 

SOŁECTWO JABŁONKA

Sołtys: Olszowa Alicja

Adres: Jabłonka 23a

Telefon: 606 222 174

e-mail: jablonka@nidzica.pl

 

SOŁECTWO KAMIONKA

Sołtys: Rzeźnik Grzegorz

Adres: Kamionka 12

Telefon: 889 783 736

e-mail: kamionka@nidzica.pl

 

SOŁECTWO KANIGOWO

Sołtys: Nowicka Maria

Adres: Kanigowo 27c

Telefon: 605 850 113

e-mail: kanigowo@nidzica.pl

 

SOŁECTWO LIKUSY

Sołtys: Breński Hubert 

Adres: Likusy 3

Telefon: 89 625 94 10, 509 428 367

e-mail: likusy@nidzica.pl


 

SOŁECTWO LITWINKI

Sołtys: Rydel Anna

Adres: Litwinki 7

Telefon: 500 272 236

e-mail: litwinki@nidzica.pl


 

SOŁECTWO ŁYNA

Sołtys: Rogowski Tadeusz

Adres: Łyna 9

Telefon: 604 136 765

e-mail: lyna@nidzica.pl


 

SOŁECTWO ŁYSAKOWO

Sołtys: Łuźniak Kazimierz

Adres: Łysakowo 9

Telefon: 784 300 810

e-mail: lysakowo@nidzica.pl


 

SOŁECTWO MAGDALENIEC

Sołtys: Kawiecki Krzysztof 

Adres: Magdaleniec 15

Telefon: 603 034 439

e-mail: magdaleniec@nidzica.pl


 

SOŁECTWO MÓDŁKI   

Sołtys: Urbanowicz Marek 

Adres: Módłki 12

Telefon: 695 761 449

e-mail: modlki@nidzica.pl


 

SOŁECTWO NAPIWODA

Sołtys: Pepłowski Leszek

Adres: Napiwoda 99

Telefon: 600 340 947

e-mail: napiwoda@nidzica.pl

 

SOŁECTWO NIBORK DRUGI

Sołtys: Mateusz Budka

Adres: Nibork Drugi 18/1

Telefon: 664 879 675  

e-mail: niborkdrugi@nidzica.pl

 

SOŁECTWO OLSZEWO

Sołtys: Zięba Monika

Adres: Olszewo 17

Telefon: 535 884 476

e-mail: olszewo@nidzica.pl

Skład Sołectwa: Olszewo, kolonia Olszewko


 

SOŁECTWO ORŁOWO

Sołtys: Kacprzycka Beata

Adres: Orłowo 17

Telefon: 795 684 962

e-mail: orlowo@nidzica.pl


 

SOŁECTWO PIĄTKI

Sołtys: Juchniewicz Jarosław

Adres: Nidzica, ul. Piątki 63

Telefon: 501 027 069

e-mail: piatki@nidzica.pl


 

SOŁECTWO PIOTROWICE

Sołtys: Kowalewska Anna

Adres: Piotrowice 1

Telefon: 695 365 788

e-mail: piotrowice@nidzica.pl


 

SOŁECTWO RADOMIN

Sołtys: Głażewska Bożena 

Adres: Radomin 16

Telefon: 662 043 719

e-mail: radomin@nidzica.pl


 

SOŁECTWO RĄCZKI

Sołtys: Dariusz Skwarski

Adres: Rączki 24

Telefon: 600 064 387

e-mail: raczki@nidzica.pl


 

SOŁECTWO ROZDROŻE

Sołtys: Cieślak Jakub

Adres: Rozdroże 26/16/5

Telefon: 723 256 290

e-mail: rozdroze@nidzica.pl


 

SOŁECTWO SZEROKOPAŚ

Sołtys: Wiśniewska Sylwia

Adres: Szerokopaś 9

Telefon: 602 803 189

e-mail: sylwiawisniewska@wp.pl


 

SOŁECTWO TATARY

Sołtys:  Paszkowska Iwanna         

Adres: Tatary 15

Telefon: 501 520 647

e-mail: iwannapaszkowska@gmail.com


 

SOŁECTWO WAŁY

Sołtys: Zawada Danuta

Adres: Wały 25

Telefon: 694 952 578

e-mail: waly@nidzica.pl


 

SOŁECTWO WASZULKI

Sołtys: Lewikowska Anna 

Adres: Waszulki 50

Telefon: 501-967-900

e-mail: waszulki@nidzica.pl


 

SOŁECTWO WIETRZYCHOWO

Sołtys: Sznarbach Mariusz

Adres: Wietrzychowo 1/20/4

Telefon: 668 572 711

e-mail: wietrzychowo@nidzica.pl


 

SOŁECTWO WIKNO

Sołtys: Wójcik Halina

Adres: Wikno 28

Telefon: 509 638 880

e-mail: wikno@nidzica.pl


 

SOŁECTWO WÓLKA ORŁOWSKA

Sołtys: Rutkowski Sylwester

Adres: Wólka Orłowska 8/5

Telefon: 539 065 540

e-mil: sylwester.rutkowski71@interia.pl


 

SOŁECTWO ZAGRZEWO

Sołtys: Kawiecki Zbigniew

Adres: Zagrzewo 20/1

Telefon: 511 792 951

e-mail: zagrzewo@nidzica.pl


 

SOŁECTWO ZAŁUSKI

Sołtys: Just Kamila

Adres: Załuski 21/2

Telefon: 664 498 064

e-mail: zaluski@nidzica.pl


 

SOŁECTWO ZIMNA WODA

Sołtys: Kardasiński Lech

Adres: Zimna Woda 8

Telefon: 601 611 716

e-mail: zimnawoda@nidzica.pl


 

SOŁECTWO ŻELAZNO

Sołtys: Rostkowski Piotr

Adres: Żelazno 2a/4

Telefon:  516 066 541

e-mail: p.rostkowski.75@wp.pl


 

Stopka strony

baner toplayer
Czyste powietrze