UM Nidzica

cittaslowpolska.pl

Imieniny

Dziś jest: sobota, 20.10.2018
Imieniny: Ireny, Kleopatry

Pogoda

Kalendarium

Kalendarz Burmistrza Nidzicy
«Poprzednipaździernik 2018Następny»
PON WT ŚRO CZW PT SOB ND
dzień: 1 2 dzień: 3 dzień: 4 dzień: 5 dzień: 6 dzień: 7
dzień: 8 dzień: 9 dzień: 10 dzień: 11 dzień: 12 13 dzień: 14
dzień: 15 dzień: 16 dzień: 17 dzień: 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Brak wydarzeń w wybranym okresie

Banery

  • NOK
  • ZOOiS
  • Biblioteka
  • Baner
  • hala
  • Baner
  • Baner
  • Nida
  • wioska
  • lgd

Kierzkowski Marek - Przewodniczący Rady

e-mail: m.kierzkowski@nidzica.pl

tel. 89 625 07 80

kom. 602 296 384

Zabiełło Barbara - Wiceprzewodnicząca Rady

e-mail: b.zabiello@nidzica.pl

tel. 89 625 07 80

Adamski Paweł Józef

e-mail: p.adamski@nidzica.pl

Czajkowski Witold Piotr

e-mail: w.czajkowski@nidzica.pl

Danielczyk Tadeusz Andrzej

e-mail: t.danielczyk@nidzica.pl

Denis Jan Jerzy

e-mail: j.denis@nidzica.pl

Grudkowski Adam

e-mail: a.grudkowski@nidzica.pl

Halicka Irena

e-mail: i.halicka@nidzica.pl

Jankowska Eufemia

e-mail: e.jankowska@nidzica.pl

Karwowska Bożena Anna

e-mail: b.karwowska@nidzica.pl

Kawecki Włodzimierz

e-mail:  w.kawecki@nidzica.pl

Kotwicki Józef

e-mail: j.kotwicki@nidzica.pl

Łada Marzena Bożena

e-mail:      b.lada@nidzica.pl

Stasiukiewicz Robert

e-mail: r.stasiukiewicz@nidzica.pl

Ziółkowski Rafał Henryk

e-mail: r.ziolkowski@nidzica.pl

Żygadło Ryszard

e-mail: r.zygadlo@nidzica.pl

Stopka strony

baner toplayer
mieszkanie plus