UM Nidzica

cittaslowpolska.pl

Imieniny

Dziś jest: wtorek, 26.10.2021
Imieniny: Ewarysta, Lucjana

Pogoda

Kalendarium

Kalendarz Burmistrza Nidzicy
«Poprzednipaździernik 2021Następny»
PON WT ŚRO CZW PT SOB ND
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Brak wydarzeń w wybranym okresie

Banery

  • NOK
  • ZOOiS
  • Biblioteka
  • Baner
  • hala
  • Baner
  • Baner
  • Nida
  • wioska
  • lgd

Kolejki numer XXI i XXII za nami – ZOBACZ ZDJĘCIA

Za nami kolejne dwie kolejki ligi halowej, a przed nami wielki finał rozgrywek. Mimo że w miniony weekend rozegrane zostały kolejki numer XXI i XXII drużyny nie zwalniają tempa, i walczą o każdy skrawek parkietu. Poniżej wyniki, fotorelacja i szczegółowy opis spotkań.

 

 

W sobotnie popołudnie już pierwszy mecz drużyn Saturna i Fc Po Nalewce przyniósł spodziewane emocje. Wyrównany, dobry pojedynek na korzyść Saturna 5-4.

Zagrzewo ze Zrywem miało problemy od początku spotkania. Z biegiem minut Zagrzewiaki udowodnili, na co ich stać i wygrywają mecz 7-3.

Niespodzianka w meczu Tartaka Leuro i Napiwody Team. Leuro zdobyło w tym meczu trzy punkty wygrywając 4-3 przez cały mecz grając dobre zawody.

Nastawiony na walkę o drugie miejsce Positive Team nie miał łatwego zadania z Jankesami, którzy odpowiednio starali się przeciwstawić sile Positivu. Wynik 6-3 dla trzeciej siły ligi po dobrej końcówce meczu.

Kuce w meczu z Kramem od początku postawili twarde warunki i zanim Kram się rozbudził wynik był bardzo korzystny dla przeciwnika. Kuce wygrywają 7-3.

Fajne granie zaprezentowały nam drużyny Alternatywy Old Boys i WKS-u. W skupieniu i przy dobrej grze toczył się ten mecz. Alternatywa wygrywa mądrością i zaangażowaniem 7-4.

Cuba Napiwoda musiała obejść się smakiem punktów, ponieważ całą pulę zgarnia ich przeciwnik, młody zespół z Jagarzewa. Polonia jak zawsze bardzo ambitnie i z polotem. To przynosi korzystny rezultat 7 do 4.

Halowe granie w meczu Fc Miami i Juniorów mogło się spodobać każdemu. Równy, żywy mecz z zaciętością do końca wygrywa Miami 3-2.

W meczu na szczycie grali Isoroc Polska i lider Many Grześ. Fajna prezencja w nowych strojach Isorocowi jednak ni pomogła. W pełni skoncentrowana drużyna Many zagrała świetne zawody nie dając szans przeciwnikom. Pewne zwycięstwo Many 13-4.

Alpi pokazało, z resztą jak zwykle, że są jak pociąg. Z świetnym parciem do przodu, dobrym pressingiem nie poradzili sobie zawodnicy ZWO i Alpi mogło cieszyć się z wygranej 10 do 0.

Kamet w składzie i kibicami pokazał siłę w meczu z Żelaznem. Dobrze grająca Iskra nie miała jednak szans z akcjami Kametu. Wynik 10-5.

Na zakończenie tej kolejki kolejne ciekawe granie zapewniły nam drużyny Stalmotu i Awy. Cios za cios, sporo akcji i bramek. Lepiej o jedno trafienie Awa i dzięki temu wygrywa 8-7.

XXI kolejka pokazała potencjał drużyn, kto był na zawodach przyzna, że z pełną determinacją druzyny pokazały, że potrafią grać dobrze i równo.

W niedzielę było jeszcze ciekawej. Nie brakowało wyrównanych i dobrych spotkań.

Polonia, która w sobotę pokonała Cubę, tym razem musiała uznać wyższość Szkotowa, które rozegrało rewelacyjne spotkanie. Szkotowo wygrało 9-5 i to nie mała niespodzianka.

Leuro potwierdziło dobrą dyspozycję i postawiło się mocno drużynie z Kuc. Odpowiednie podejście Kuc uratowało wynik z 0-5 na 7 do 5. Było gorąco ale jednak faworyt dał radę, pocąc się jednak bardzo mocno.

Prawdziwe granie pokazały nam ekipy Old Boys i Positice Team. Świetne spotkanie, trzymające w napięciu do samego końca. Jakość gry i wykonywanie akcji pokazało siłę ligi i tych drużyn. Minimalnie lepszy Positive, który pokonuję Old Boys 3-2. Było gorąco do ostatniego gwizdka.

Fc Po Nalewce i Kram Nidzica zaprezentowały publiczności bardzo miłe dla oka zawody. Techniczna gra, sporo sytuacji z obu stron. Fc dzięki pewnej grze przez cały mecz wygrywają 6-4.

Lider tak jak wczoraj tak i dziś pokazuję klasę w grze. Pewne zwycięstwo nad Miami 13-0. Mecz i gra Many Grześ to już kunszt poruszania się i wykonywania akcji.

Derby Napiwody dla Cuby! Doświadczona drużyna Cubańczyków wypunktowała młodzież 8 do 1 rozgrywając dobry mecz i strzelając bardzo ładne bramki.

W kolejnym spotkaniu spotkały się drużyny Alpi i Isorocu. Mecz jak można było się spodziewać przyniósł spodziewane emocje w grze. Koncentracja i dobra gra obu ekip. Akcje w równym, mocnym tempie. Bramkarze dosłownie fruwali w bramce. Końcówka należy jednak do Alpi i ten zespół wygrywa 5-3.

Podobne spotkanie do wcześniejszego rozegrały drużyny Kametu i Awy Mebel. Cały mecz to bardzo wyrównana gra z ciągłą i dużą ilością akcji. W końcówce Awa wykorzystuje stały fragment gry i przechyla szalę zwycięstwa na swoją stronę, wygrywając 3-2.

Stalmot w meczu z ZWO rozegrał dobry mecz i wygrywa pewnie 8 do 2. Odpowiedzialna gra i sumienne wykańczanie akcji zaowocowały pewną wygraną.

Nie łatwe zadanie miało Zagrzewo z Żelaznem. Przez większość spotkania wynik na korzyść Żelazna. Dopiero końcówka przynosi ważne punkty dla Zagrzewa, które wygrywa mecz 4-3.

W przed ostatnim meczu Juniorzy nie dają szans Jankesom. Wynik 8 do 3. Mecz mógł potoczyć się inaczej, lecz Jankesi nie weszli w mecz, a Juniorzy jak starzy wyjadacze wykorzystywali błędy i zbyt chaotyczną grę przeciwnika.

XXII kolejkę zamykał mecz Saturna i WKS-u. W odpowiednim momencie przebudził się WKS i wygrał mecz 7 do 6. Saturn wygrywał 5-0 jednak nie utrzymał koncentracji i nie poradził sobie z przyśpieszeniem gry przez WKS. Dobre emocjonalne spotkanie.

Za nami sporo ciekawych kolejek. Przed nami ostatnie starcie. Już za tydzień w sobotę, 22 marca, od 14.30 ostatnia kolejka halowej ligi a przed nami dodatkowy turniej pucharu ligi. Szczegóły wkrótce.

A poniżej tabela ligowa sporządzona prze Jerzego Boczkowskiego, partnera ligi. Wielkie dzieki!.

 

XXI KOLEJKA
* Saturn - Fc Po Nalewce 5:4
* Zagrzewo - Zryw Szkotowo 7:3
* Napiwoda Team - Tartak Leuro 3:4
* Jankesi - Positive Team 3:6
* Kuce Janowiec - Kram 7:3
* Alternatywa Old Boys - Wybrzeże Klatki Schodowej 7:4
* Polonia Jagarzewo - Cuba Napiwoda 7:4
* Fc Miami - Juniorzy 3:2
* Isoroc - Many Grześ 4:13
* ZWO - Alpi Janowiec 0:10
* Kamet - Iskra Żelazno 10:5
* Awa Mebel - Stalmot 8:7


XXII KOLEJKA
* Jankesi - Juniorzy 3:8
* Saturn - Wybrzeże Klatki Schodowej 6:7
* Polonia Jagarzewo - Zryw Szkotowo 5:9
* Kuce Janowiec - Tartak Leuro 7:5
* Alternatywa Old Boys - Positive Team 2:3
* Fc Po Nalewce - Kram 6:4
* Fc Miami - Many Grześ 0:13
* Napiwoda Team - Cuba Napiwoda 1:8
* Isoroc - Alpi Janowiec 3:5
* Kamet - Awa Mebel 2:3
* ZWO - Stalmot 2:8
* Zagrzewo - Iskra Żelazno 4:3


 

Powrót

Stopka strony

baner toplayer
adsdasdaasdasdasd