UM Nidzica

cittaslowpolska.pl

Imieniny

Dziś jest: sobota, 2.12.2023
Imieniny: Balbiny, Pauliny

Pogoda

Kalendarium

Kalendarz Burmistrza Nidzicy
«Poprzednigrudzień 2023Następny»
PON WT ŚRO CZW PT SOB ND
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Brak wydarzeń w wybranym okresie

Banery

 • NOK
 • ZOOiS
 • Biblioteka
 • Baner
 • hala
 • Baner
 • Baner
 • Nida
 • wioska
 • lgd

Jeśli nie jest Ci obojętny los porzuconych zwierząt lub zastanawiasz się nad posiadaniem nowego czworonoga, to koniecznie pomyśl o zaadoptowaniu zwierzaka ze schroniska: https://schronisko.dzialdowszczyzna.pl/

Zadzwoń : 89 625 07 46

poniedziałek: od godz. 800 do 1600
wtorek- piątek: od godz. 730 do 1530

 

 

AZOREK przyjechał do Schroniska 31.12.2015 r. Ma około 11 lat. Z wyglądu przypomina szpica. Azorek nie jest pieskiem dla dzieci, z racji wieku potrzebuje spokoju. Najlepiej dogada się z osobą starszą, która nie będzie od niego zbyt dużo wymagać. Lubi spokój, pełną miskę i ciepłe miejsce do spania. W schronisku wybiega na wybieg, załatwia potrzeby i chce wracać do budki. Azorek podobno czasem ma swoje humorki. W kojcu lubi poszczekać, ale to pewnie z racji hałasu i wielu bodźców. Do wolontariuszy jest pozytywnie nastawiony, daje się głaskać i uwielbia drapanie po brzuszku.

 • AZOREK 152

BONIFACY przyjechał do Schroniska 29.01.2019 r. Ma około 6 lat. Gdy Bonifacy do nas przyjechał jego stan był krytyczny. Łapka zmiażdżona kwalifikująca się do jej amputacji. Ciężko było mu się pozbierać, ale z dnia na dzień jego stan się polepszał. Dziś, mimo braku jednej łapki bardzo dobrze sobie radzi. Mieszka z kolegami w boksie i świetnie się z nimi dogaduje. Potrzebuje troski i miłości oraz spokoju i stabilizacji. Może znajdzie się ktoś, kto pokocha Bonifacego. On już za dużo w życiu wycierpiał. Zasługuje na cudowne życie u boku kochających opiekunów.

 • BONIFACY 756

BRAUN przyjechał do Schroniska 04.03.2019 r. Ma około 6 lat. Braun jest psem dość dużym i postawnym, powinien być pewny siebie i odważny, ale cóż.... jego los tak się potoczył, że z przyczyn nie wiadomych dla nas trafił właśnie do schroniska . Na początku był bardzo, ale to bardzo wystraszonym psiakiem. Gdy tylko opuszczał swój boks i wychodził na zewnątrz od razu go paraliżowało, stał w miejscu i nie chciał zrobić ani jednego kroku dalej. Zdobył jednak nasze zaufanie i pewność siebie. Jeśli kogoś poruszył los Brauna i chciałby zaadoptować go i sprawić, że psinka poczuje się lepiej w domu, to zapraszamy do schroniska, aby zapoznać się z Braunem.

 • BRAUN 767

CZIKA przyjechała do Schroniska 31.12.2015 r. Ma około 11 lat. Czika to piękna, duża sunia, która w swoim psim życiu przeżyła już zdecydowanie za dużo!!! Czika przeżyła piekło Radys i już bardzo długo czeka na dom w Tatarach. Jest bardzo nieufna i przestraszona. Bardzo boi się podejść do człowieka. Szukamy dla niej doświadczonego domku, w którym będzie czuła się bezpiecznie i otworzy się. Nie pozwólmy by tkwiła w schronisku praktycznie od początku swojego życia do końca!!! Do tej pory nikt o nią nie pytał. Może ktoś ją dostrzeże i pokocha?

 • CZIKA 158

DORAN przyjechał do Schroniska 31.12.2015 r. Ma około 12 lat. Radysy - ich temat już bardzo przycichł, już się o nich nie mówi, ale dramat wielu psów, które tego piekła doświadczyły nadal trwa i dla wielu z nich trwać będzie do końca ich życia. Wiele z tych psiaków nadal czeka na szansę w schroniskach w całej Polsce, wiele z nich odejdzie zapomnianych, nigdy niechcianych... Odejdą po spędzeniu całego życia za kratami... Wśród radysiaków jest nasz Doran. On całe życie czeka za kratami na szansę. Nigdy nie było ani jednego zapytania o niego, a ten pies to prawdziwe cudo! Mimo swojego wieku wciąż jest energiczny i chętnie wychodzi na spacery. Bardzo dobrze radzi sobie z chodzeniem na smyczy. Spacer z nim jest naprawdę przyjemny. Doran uwielbia ludzi, kocha głaskanie i drapanie za uszkiem. Bardzo lubi też psie przysmaki, chętnie bierze je z ręki. Dobrze dogaduje się z psiakami, z którymi pomieszkuje w jednym boksie. Nie prowokuje, nie wszczyna awantur. Dzielnie znosi też czesanie. Można p

 • DORAN 160

ENTER przyjechała do Schroniska 07.03.2023 r. Ma około 3 lat. Enter jest niewielką, piękną sunią. Powoli nabiera zaufania, ostatnio merdała już nawet ogonkiem i zaczyna podchodzić do głaskania. Szukamy domu dla tej skrzywdzonej psinki. Co ta młoda psina przeszła w swym krótkim życiu, że tak boi się człowieka...Możemy się tylko domyślać, że miała bardzo ciężki start, nie ma zaufania i jest przestraszona. To biedne stworzenie potrzebuje spokoju, opieki, troski i dużo miłości. To dobra sunia, tylko bardzo skrzywdzona. Szukamy odpowiedzialnego opiekuna, gotowego na pracę z nią, żeby przestała się bać i zaufała człowiekowi. Kogoś z wielkim sercem dla zwierząt, kto da jej spokojny i bezpieczny dom.

 • ENTER 1399

FELEK przyjechał do Schroniska 17.03.2022 r. Ma około 3 lat. Felek jest psem, który potrzebuje dużo miłości. Jest pieskiem, który w pierwszym kontakcie jest wycofany, nieufny, chowa się do budki, w niej czuje się bezpiecznie. Kiedy spędza się z nim więcej czasu, powoli nabiera zaufania i daje się głaskać. Felek potrzebuje troskliwego, doświadczonego w opiece nad psami opiekuna, cierpliwego i spokojnego, który nauczy go czym jest prawdziwa miłość i opieka. Opiekuna otwartego na pracę, który nie będzie go zmuszał do niczego na siłę, tylko będzie z nim spokojnie pracował jeśli będzie taka potrzeba. Felek ma niezwykle smutne oczy, my nie potrafimy przejść obok niego obojętnie. Te oczy wołają o pomoc, wołają o szansę o zrozumienie i przytulnie.

 • FELEK 1234

KORA przyjechała do Schroniska 02.08.2022 r. Ma około 4 lat. Kora, młodziutka sunia, która nie ogarnia tego co się stało...jest bardzo zestresowana w schronisku. Bardzo prosimy o zabranie do dobrego domu tej cudnej suni. Kocha człowieka, chociaż tak bardzo została skrzywdzona. Jest średniakiem, zmieści się na Twoim kwadracie, a w zamian oferuje Ci bezwarunkową miłość i radość każdego dnia. Poszukujemy osoby, która podaruje jej dużo miłości, czułości, bo na to właśnie zasługuje.

 • KORA 1293

RANDAL przyjechał do Schroniska 24.02.2017 r. Ma około 9 lat. Najfantastyczniejszy misio świata, taki pies, którego życzyłabym każdemu, pies, którego widok za kratami łamie serce... Randal - samotny, zapomniany, nigdy niekochany, od 2017 roku w schronisku czeka na dom. Nie było nigdy w jego sprawie ani jednego telefonu, ani jednego zapytania. Randal to pies, który w kontaktach z człowiekiem jest bardzo delikatny. Uwielbia głaskanie i drapanie za uszkiem, kocha ludzi całym swoim psim serduszkiem. To prawdziwa psia perełka, która zasługuje na najcudowniejszy dom na świecie. Randal bywa zazdrosny o człowieka i potrafi ostrzegawczo warknąć na innego psa. Pięknie spaceruje na smyczy. Uwielbia spędzać czas na wybiegu razem z wolontariuszami. Randal wciąż wypatruje zza krat swojego człowieka. Daj mu szansę na dobre życie. Rozważ adopcję, bardzo prosimy, to jedyna szansa dla naszego cuda.

 • RANDAL 415

TIMON przyjechał do Schroniska 25.08.2022 r. Ma około 3 lat. Timon to przeuroczy psiak, sięga mniej więcej do połowy łydki. Jest przyjacielski, nie wykazuje agresji wobec ludzi. Nie przepada za innymi psami, dlatego też powinien być psim jedynakiem.

 • TIMON 1304

Stopka strony

baner toplayer
hjk