UM Nidzica

cittaslowpolska.pl

Imieniny

Dziś jest: wtorek, 27.02.2024
Imieniny: Anastazji, Gabriela

Pogoda

Kalendarium

Kalendarz Burmistrza Nidzicy
«Poprzedniluty 2024Następny»
PON WT ŚRO CZW PT SOB ND
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29
Brak wydarzeń w wybranym okresie

Banery

 • NOK
 • ZOOiS
 • Biblioteka
 • Baner
 • hala
 • Baner
 • Baner
 • Nida
 • wioska
 • lgd
 • -

Nie będzie żartów! Przed nami XIX i XX kolejka halówki

Nadchodzący weekend, 22-23 lutego, dla ligi halowej zapowiada się pasjonująco. W rozkładzie jazdy tych dwóch kolejek jest wiele elektryzujących spotkań. Każdy mecz przynosi indywidualne, jak i kompleksowe rozwiązania dla całokształtu ligi.

 

 

 

Sobota 14.30 – XIX kolejka i w niedzielę od 13.30 – XX seria rozgrywek halowej ligi piłki nożnej w Nidzicy.

Zapraszają: ZOOiS pod patronatem Gminy Nidzica wraz z partnerem ligi Sklep Zibi – Sport, a zwłaszcza 24 drużyny i ponad 300 uczestników ligi.

 

Sobotnie rozgrywki rozpoczną drużyny Kametu i Cuby Napiwoda. Już od 14.30 będziemy świadkami bardzo dobrego spotkania, w którym zagrają ekipy nie odpuszczające i grające na pełnych obrotach przez całe spotkanie. Szykuje się doskonały scenariusz. Zaciętość, nieustępliwość i dobra jakość cechuje ten mecz.

 

W spotkaniu Jankesów i Alternatywy Old Boys zobaczymy dwa światy. Dojrzałość i klasę w grze w wykonaniu Old Boys no i tych nieustępliwych, zadziornych i prących do przodu z dobrą grą Jankesów. Mecz mimo różnicy punktów i miejsc będzie ciekawym spotkaniem.

 

W trzecim meczu Zagrzewo podejmie Tartak Leuro. Jak rybie wody punkty są potrzebne drużynie z Zagrzewa, która do końca musi walczyć o jak najlepsze miejsce i zmazanie blamażu w postaci słabszej postawy w całych rozgrywkach. Brak presji w drużynie z Leuro powoduje, że mogą być niebezpieczni, jeśli dobrze wejdą w mecz.

 

Dobrze radzący sobie ostatnimi czasy Stalmot gra ze Zrywem, drużyną bez kompleksów, dla których mecze to wyjść, porządnie po rywalizować i dać z siebie 110%. Stalmot, żeby nie mieć pretensji do siebie po końcowym gwizdku musi być zmobilizowany i nastawiony na ciężki mecz. Mają potencjał i szansę by na koniec ligi być jeszcze wyżej w tabeli.

 

Mecz Polonii Jagarzewo i Kramu Nidzica będzie z punktu ambicjonalnego meczem o ważną stawkę. Nastawienie Polonii pełne wiary i polotu zawsze jest ciężkie dla przeciwnika. Kram odrodził się po kąśliwych przegranych i złapał rytm, walcząc dalej o wysokie lokaty.

 

Uwaga Uwaga! Isoroc Polska – Positive Team. Chyba każdy interesujący się ligą wie, co to znaczy. Mecz z górnej półki. Druga i czwarta drużyna ligi w końcu staje naprzeciwko siebie.

Co ważniejsze stają drużyny, które prezentują okazały halowy styl gry. Ostatnie mecze zdecydowanie to pokazały. Ten mecz jest ważny dla obu drużyn, dlatego pozytywne i fajne emocje szykują się w tym spotkaniu. Zacieramy ręce na dobry halowy mecz.

 

Kolejne granie to mecz Saturna Sławki i Kuc Janowiec. Potencjalnie groźne drużyny, potrafiące tworzyć dobre mecze. W tym starciu również będzie interesująco i ciekawie o wynik. Przy odpowiedniej mobilizacji w szykach drużyn będzie można zobaczyć kawał dobrego grania.

 

ZWO – Juniorzy to zdecydowanie następny dobrze zapowiadający się mecz. Szalona drużyna ZWO potrafiąca robić niespodzianki i dobre zawody gra z Juniorami, którzy pokazują się zazwyczaj z dobrej strony i z dobrą jakością gry. Raczej pewne będzie to też w tym spotkaniu. Jak by nie patrzeć kolejny dobry mecz.

 

Fenomenalna ostatnio drużyna Napiwody Team gra z Fc Po Nalewce, która również potrafi rozegrać fenomenalne zawody. Czekamy, więc na fenomenalny meczPowodzenia i dobrego spotkania.

 

Na Many Grześ, lidera ligi czeka drużyna Awy Mebel. Jeśli gra lider i to z dobrą drużyną, to zawsze zapowiada się interesujący mecz. Awę stać na to żeby pokusić się o równy bój. Muszą być jednak zdyscyplinowani i skoncentrowani. Lider z grą nie odpuści. Należy też dodać, że gdy będzie przeważał halowy football to będzie to dobry dla oka mecz.

 

Interesująco zapowiada się spotkanie Fc Miami i Wybrzeża Klatki Schodowej. Solidne drużyny z nutą dobrej piłki nożnej. I tych i tych stać na pokazanie dobrych umiejętności piłkarskich, więc mecz będzie na pewno interesujący i zacięty.

 

Miejmy nadzieję, że po ostatniej absencji tym razem Żelazno dotrze i rozegra dobre spotkanie z Alpi Janowiec K. W statystykach przewaga Alpi, jednak Żelazno jest nie wygodną drużyną i piąta drużyna ligi po raz kolejny musi rozegrać spotkanie z pełnym zaangażowaniem. To dobrze, bo mecze w ich wykonaniu, gdy grają na poważnie dobrze się ogląda.

 

Program XIX kolejki

14.30 Kamet – Cuba Napiwoda

15.00 Jankesi – Alternatywa Old Boys

15.30 Zagrzewo – Tartak Leuro

16.00 Stalmot – Zryw Szkotowo

16.30 Polonia Jagarzewo – Kram Nidzica

17.00 Isoroc Polska – Positive Team

17.30 Saturn – Kuce Janowiec K

18.00 ZWO – Juniorzy

18.30 Napiwoda Team – Fc Po Nalewce

19.00 Awa Mebel – Many Grześ

19.30 Fc Miami – Wybrzeże Klatki Schodowej

20.00 Żelazno – Alpi Janowiec K

 

W niedzielę dalsza część emocji. Spójrzmy na program, a przekonamy się, że będzie to interesująca niedziela i na pewno nie ostatnia z ligą halową. Warto być na tych spotkaniach.

 

Zawsze groźny Saturn gra z Alternatywą Old Boys, która walczy o podium. Nic dodać nic ująć.

Polonia Jagarzewo w derbowym meczu Gminy Janowo zagra z Tartakiem Leuro. Derby to derby!

Niesiona falą zwycięstw Napiwoda Team z Kramem Nidzica, który też ma, o co walczyć (być w ósemce to prestiż).

Zawsze zmobilizowani i nieustępujący Jankesi będą chcieli przejechać się po Wybrzeżu. Muszą jednak uważać na schody, gdy wejdą do klatki!

ULLALLLAA!! Każdy, kto uczestniczy w piłkarskich rozgrywkach wie… Old Boys, Juniorzy i te dwie drużyny…Zagrzewo i Cuba tworzyły od pierwszej edycji ligę, nie tylko halową.

Derby Gminy Nidzica: Zagrzewo – Cuba Napiwoda.

Kolejne super zapowiadające się spotkanie: Isoroc Polska – Juniorzy to walka o najwyższe cele.

Podobnie w meczu Fc Miami – Positive Team. Na pewno Miami nie da nic za darmo dla Positivu.

Kuce Janowiec – Fc Po Nalewce mecz, który również może zelektryzować i pokazać jak silna i dobra jest liga.

To nie wszystko Awa Mebel – Alpi Janowiec K. Znowu gra ścisła czołówka z mocno goniącym peletonem.

Kamet ze Zrywem Szkotowo mecz drużyn, które grają na podwójnych bateriach.

ZWO z Many Grześ tez warto zobaczyć.

Na zakończenie Stalmot&Wolmet z Żelaznem, bliscy sąsiedzi w tabeli.

Interesująco wygląda ta niedziela! Do zobaczenia w hali widowiskowo-sportowej.

Zwłaszcza, że po tym weekendzie nastąpi dwutygodniowa przerwa w rozgrywkach. Powrócimy do gry 15 i 16 marca.

 

Program XX kolejki

13.30 Saturn – Alternatywa Old Boys

14.00 Polonia Jagarzewo – Tartak Leuro

14.30 Napiwoda Team – Kram Nidzica

15.00 Jankesi – Wybrzeże Klatki Schodowej

15.30 Zagrzewo – Cuba Napiwoda

16.00 Isoroc Polska – Juniorzy

16.30 Fc Miami – Positive Team

17.00 Kuce Janowiec K – Fc Po Nalewce

17.30 Awa Mebel – Alpi Janowiec K

18.00 Kamet – Zryw Szkotowo

18.30 ZWO – Many Grześ

19.00 Stalmot – Żelazno

 

 

 • autor: organizatorzy

Powrót

Stopka strony

baner toplayer
fggfssgg