UM Nidzica

cittaslowpolska.pl

Imieniny

Dziś jest: niedziela, 19.08.2018
Imieniny: Jana, Bolesława

Pogoda

Kalendarium

Kalendarz Burmistrza Nidzicy
«Poprzednisierpień 2018Następny»
PON WT ŚRO CZW PT SOB ND
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Brak wydarzeń w wybranym okresie

Banery

  • NOK
  • ZOOiS
  • Biblioteka
  • Baner
  • hala
  • Baner
  • Baner
  • Nida
  • wioska
  • lgd

,,Rodzinna – Ekologiczna Kartka na Wielkanoc”

20 marca został rozstrzygnięty gminny konkurs plastyczny ,,Rodzinna – Ekologiczna Kartka na Wielkanoc”, którego celem było pielęgnowanie tradycji wielkanocnych, wzbogacenie i rozwijanie różnych form i technik plastycznych oraz wzmacnianie więzi rodzinnych.


Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać wspólnie z rodzicami kartkę wielkanocną,  przy użyciu materiałów ekologicznych. Wpłynęło bardzo dużo ciekawych i kolorowych prac, wykonanych różnymi technikami plastycznymi, z wykorzystaniem różnorodnych materiałów ekologicznych. Organizatorami konkursu były: Sylwia Gawlik i Małgorzata Baranowska – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. M. Kopernika w Nidzicy.
W kategorii przedszkole:
I miejsce – Górka Alicja (Przedszkole Nr 4)
II miejsce – Jankowski Tomasz (Przedszkole Nr 4)
III miejsce – Zbirowska Zuzanna (Przedszkole Nr 4)
Wyróżnienia: Masłowska Hanna (Przedszkole Nr 4), Chałubowicz Aurelia (Przedszkole Nr 4), Jabłonowska Liliana (Przedszkole Nr 4)
W kategorii oddziały przedszkolne:
I miejsce – Wawrzyniak Oskar (SP nr 1)
II miejsce – Grudzińska Maja (SP nr 1)
III miejsce – Kłos Zuzanna (SP nr 2) 
Wyróżnienia: Kawiecka Alicja (SP nr 1), Ostrowska Ewa (SP nr 1), Nicewicz Adrian (SP nr 1), Lisowska Amelia (SP nr 1), Grys Hubert (SP nr 1)
W kategorii klas I – III:
I miejsce – Zieliński Albert (SP nr 1)
II miejsce – Milewska Alicja (SP nr 1)
III miejsce – Kołakowska Paulina (SP nr 1)
Wyróżnienia: Sarbiewska Oliwia (SP nr 2), Jaworski Korneliusz (SP nr 1)
W kategorii klas IV – VII:
I miejsce – Kopczyńska Natalia (SP Nr 2), Szymon Domian (SP Łyna)
II miejsce – Orzechowska Paulina (SP Nr 1)
III miejsce – Czubak Weronika (SP nr 2)
Wyróżnienie: Orzechowski Filip (SP nr 1), Adrian Pańkowski (SP Łyna).
 

  • autor: Sylwia Gawlik

Powrót

Stopka strony

baner toplayer
krew