UM Nidzica

cittaslowpolska.pl

Imieniny

Dziś jest: środa, 22.01.2020
Imieniny: Wincentego, Anastazji

Pogoda

Kalendarium

Kalendarz Burmistrza Nidzicy
«Poprzednistyczeń 2020Następny»
PON WT ŚRO CZW PT SOB ND
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Brak wydarzeń w wybranym okresie

Banery

  • NOK
  • ZOOiS
  • Biblioteka
  • Baner
  • hala
  • Baner
  • Baner
  • Nida
  • wioska
  • lgd

Zapraszamy do udziału w konkursie wokalnym

Urząd Miejski w Nidzicy we współpracy ze Stowarzyszeniem LGD „Brama Mazurskiej Krainy” oraz Nidzickim Ośrodkiem Kultury organizuje eliminacje gminne organizowane w ramach III edycji konkursu wokalnego pn. „KOCHAM ŚPIEWAĆ POLSKIE PIOSENKI”. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie, który odbędzie się 12 kwietnia w sali rycerskiej nidzickiego zamku.

 

Podczas eliminacji wyłonieni zostaną laureaci w dwóch kategoriach wiekowych, którzy zostaną zakwalifikowani do etapu międzygminnego. Główną nagrodą dla laureata międzygminnego konkursu wokalnego pn. „KOCHAM ŚPIEWAĆ POLSKIE PIOSENKI”, będzie sfinansowanie i akredytacja do udziału w 26. Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki PIOSENKOBRANIE 2018 w Opolu, organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu.

Celem konkursu jest rozwój aktywności twórczej, pasji i edukacji kulturalnej dzieci i młodzieży z Mazur, mieszkających w małych środowiskach poprzez upowszechnianie polskiej twórczości artystycznej – polskich piosenek, języka polskiego.
Koordynatorem eliminacji gminnych jest Wydział Pozyskiwania Środków Pomocowych, Rozwoju i Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Nidzicy we współpracy z Nidzickim Ośrodkiem Kultury. Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu: 89 625 07 65 lub 89 625 07 69.  

Informacje dotyczące udziału w eliminacjach (regulamin konkursu, formularz zgłoszenia) dostępne są w siedzibie Urzędu Miejskiego w Nidzicy, w wydziale Pozyskiwania Środków Pomocowych, Rozwoju i Komunikacji Społecznej (pok. 41, mała sala konferencyjne). Informacje zamieszczone zostały również na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Nidzicy: www.nidzica.pl.
Zgłoszenia udziału (na formularzu zgłoszeń) przyjmowane są do dnia 6 kwietnia 2018 r., za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: e.wadecka@nidzica.pl. Zgłoszeń dokonywać mogą nauczyciele, opiekunowie lub rodzice dzieci. Regulamin konkursu nie przywiduje ograniczonej liczby osób reprezentujących daną szkołę.
Proszę o przekazanie informacji o eliminacjach gminnych  nauczycielom muzyki, celem dalszego rozpropagowania informacji wśród wychowawców oraz uczniów.

 

Powrót

Stopka strony

baner toplayer
opiuopui