UM Nidzica

cittaslowpolska.pl

Imieniny

Dziś jest: środa, 20.02.2019
Imieniny: Leona, Ludmiły

Pogoda

Banery

  • NOK
  • ZOOiS
  • Biblioteka
  • Baner
  • hala
  • Baner
  • Baner
  • Nida
  • wioska
  • lgd
    • autor: Konrad Stawecki

Półkilogramowe medale rozdane, czyli MTZ BHP Bieg Gregoroviusa z Bankiem Spółdzielczym w Nidzicy

Za nami największa impreza biegowa w Gminie Nidzica i jedna z największych w województwie podsumowująca cykl Grand Prix Warmii i Mazur. MTZ BHP Bieg Gregoroviusa z Bankiem Spółdzielczym w Nidzicy czyli wspólne przedsięwzięcie Fundacji For Health, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji i Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego okazał się sukcesem.

 

 

 

Na starcie zameldowało się ponad 220 zawodników, w tym czołowi długodystansowcy w kraju. Mimo nieprzystrajającej pogody 10-kilometrową trasę z Niborka do Łyny ukończyli wszyscy zawodnicy.

 

 

WYNIKI

Kategoria open

Krzysiek Żebrowski – Feniks Siedlce – 00:32:23

Daniel Mikielski – Team Kopeć - 00:33:15

Paweł Moskal – Kurzętnik Biega - 00:34:20

Marek Dzięgielewski – KB. Im. Piotra Sękowskiego w Płońsku – 00:34:30

Mariusz Pawłowski – Kurzętnik Biega – 00:34:37

Dominik Drażba – Serduszko Team Ełk – 00:34:48

Denis Guzowski – KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO – 00:35:04

Marcin Getek – Serduszko Team Ełk – 00:35:46

Krzysztof Kujawa – WIĘCKOWSKI TEAMT – 00:35:49

Maciej Myszkiweicz – Team Kopeć – 00:35:58

Marcin Siudej 0 Dąbrowski Teamt – 00:36:10

Robert Mówiński – Kurzętnik Biega – 00:36:17

Monika Jackiewicz – AKM OLSZTYN-sklepbiegowy.com – 00:36:27

Marcin Ambroziak - Dąbrowski team/15Gbz – 00:36:32

Marcin Tomczak – 00:36:34

Mariola Sudzińska – AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com – 00:35:36

Krzysztof Kaweczyński – Team Kopeć – 00:36:39

Jacek Wróblewski – Mazowia ProActiv – 00:36:50

Krzysztof Golmanowski – Kurzętnik Biega – 00:37:07

Tomasz Królak – 00:37:31

KATEGORIA NIDZICA

29. Robert Borowski – Team Kopeć – 00:39:22
31. Ewa Lisek – Nidzica Biega – 00:39:38
51. Kamil Olszewski – Nidzica Biega – 00:41:07
53. Tomasz Pisarski - Nidzica Biega – 00:41:37
66. Piotr Krzywieński – Nidzica Biega – 00:43:07
78. Artur Szczepkowski – Nidzica Biega – 00:44:16
80. Dariusz Poliński – KS NEONET m- 00:44:22
102. Wojciech Koszewski – Nidzica Biega – 00:46:22
109. Jakub Bróździński – Spławiki Team – 00:47:02
119. Zuzanna Śliwka – Nidzica Biega – 00:47:55
129. Piotr Baranowski – Nidzica Biega – 00:48:59
132. Jakub Szpręgel - ???? – 00:49:12
137. Alicja Kępa – DRUŻYNA MŁYNAGO – 00:49:59
141. Patrycja Kawałko – Team Kopeć – 00:50:49
147. Monika Wdowiak – Nidzica Biega – 00:51:38
148. Bogdan Szczepuchowski – Nidzica Biega – 00:51:38
149. Kamil Oszczęda – Nidzica biega 00:51:57
166. Dariusz Dobrzyński - ???? - 00:53:30
173. Piotr Domżalski – Spławiki Team – 00:54:34
174. Maciej Fydrych – Nidzica Biega – 00:54:39

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1 Kurzętnik Biega 03:02:22

39. Kamila Pawłowska 00:40:01

3. Paweł Moskal 00:34:20

5. Mariusz Pawłowski 00:34:37

12. Robert Mówiński 00:36:17

19. Krzysztof Golmanowski 00:37:07

2 Team Kopeć 03:06:46

52. Aleksandra Wantowska 00:41:32

2. Daniel Mikielski 00:33:15

10. Maciej Myszkiewicz 00:35:58

17. Krzysztof Kaweczyński 00:36:39

29. Robert Borowski 00:39:22

3 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 03:21:58

101. Sylwia Majewska 00:46:08

7. Denis Guzowski 00:35:04

33. Rafał Kot 00:39:48

44. Marcin Dudziec 00:40:17

45. Tomasz Kiernozek 00:40:41

4 AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com 03:24:31

13. Monika Jackiewicz 00:36:27

16. Mariola Sudzińska 00:36:35

23. Arkadiusz Kasperski 00:37:59

93. Bogusław Kulesza 00:44:49

127. Piotr Szczepaniak 00:48:41

5 Serduszko Team Ełk 03:26:20
 

122. Katarzyna Limberger 00:48:18

6. Dominik Drażba 00:34:48

8. Marcin Getek 00:35:46

63. Janusz Limberger 00:42:50

91. Darosław Spyła 00:44:38

6 Nidzica Biega 03:29:45

31. Ewa Lisek 00:39:38

51. Kamil Olszewski 00:41:07

53. Tomasz Pisarski 00:41:37

66. Piotr Krzywieński 00:43:07

Artur Szczepkowski 00:44:16

 

Powrót

Stopka strony

baner toplayer
mosir dzien kobiet