UM Nidzica

cittaslowpolska.pl

Imieniny

Dziś jest: wtorek, 13.04.2021
Imieniny: Marcina, Przemysława

Pogoda

Kalendarium

Kalendarz Burmistrza Nidzicy
«Poprzednikwiecień 2021Następny»
PON WT ŚRO CZW PT SOB ND
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Brak wydarzeń w wybranym okresie

Banery

  • NOK
  • ZOOiS
  • Biblioteka
  • Baner
  • hala
  • Baner
  • Baner
  • Nida
  • wioska
  • lgd

Najzdolniejsi uczniowie z Gminy Nidzica wyróżnieni!

20 czerwca w sali widowisko-sportowej w Nidzicy odbyło się uhonorowanie najzdolniejszych uczniów Gminy Nidzica. Statuetki i tytuły Prymus Roku, Super Talent Roku i Talent Roku 2017 zostały wręczony tym którzy najbardziej na to zasługiwali. Jacek Kosmala podkreślił, że jest bardzo dumny z tak dużej liczby młodych, zdolnych, ambitnych mieszkańców gminy.

 

 

Podczas imprezy uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Nidzicy wystawili przedstawienie pt. „Świat ubiera się u Prady”, w trakcie którego młodzi aktorzy ujawnili swój talent aktorski.

Prymus Roku 2017

Wojciech Antoni Prusik – absolwent Gimnazjum nr 1 w Nidzicy, wychowawca Helena Maj,

Marta Michalska – absolwentka Gimnazjum nr 2 w Nidzicy, wychowawca Ewa Hinburg,

Lilia Karolak – absolwentka Gimnazjum nr 3 w Nidzicy, wychowawca Elżbieta Skwarska,

 

Nagrody Dyrektorów Szkół:

Zofia Dąbrowska, uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Nidzicy, wychowawca Joanna Zielińska,

Małgorzata Kujawska, uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Nidzicy, wychowawca Teresa Witkowska,

Kinga Gnidzińska – uczennica Szkoły Podstawowej nr 3 w Nidzicy, wychowawca Anna Borkowska,

Brian Olszowy, uczeń Szkoły Podstawowej w Napiwodzie, wychowawca Małgorzata Wółkiewicz,

Maja Geszczyńska, uczennica Szkoły Podstawowej w Rączkach, wychowawca Danuta Bartkowska,

Weronika Czaplińska, uczennica Szkoły Podstawowej w Łynie, wychowawca Milena Chmielewska

 

Super Talent Roku w dziedzinie humanistycznej

Weronika Madyś, uczennica Gimnazjum nr 2 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Joanna Marcjanik, Mariola Podolska-Maculewicz

Karolina Podowska, uczennica Gimnazjum nr 1 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Aldona Krasnowska,

Zofia Dobrzyńska, uczennica Gimnazjum nr 1 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Aldona Krasnowska

 

Super Talent Roku w dziedzinie matematyczno-przyrodniczej

Maria Magdalena Majewska, uczennica Gimnazjum nr 3 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Joanna Sobolewska i Elżbieta Skwarska,

Anna Łukaszuk, uczennica Gimnazjum nr 1 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Dorota Taratycka,

Wojciech Antoni Prusik, uczeń Gimnazjum nr 1 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Dorota Taratycka i Helena Maj

 

Super Talent Roku w innych dziedzinach

Drużyna BRD Szkoły Podstawowej nr 3 w Nidzicy, w składzie: Kinga Barańska, Kinga Gnidzińska, Michał Grzebski, Szymon Czyżewski, nauczyciel prowadzący Jacek Gnidziński,

Drużyna BRD Gimnazjum nr 3 w Nidzicy, w składzie: Szymon Chmielewski, Kacper Ikar Wdowiak, Wiktoria Wiśniewska, nauczyciel prowadzący Jacek Gnidziński,

Drużyna Gimnazjum nr 1 w Nidzicy, w składzie: Jakub Rogoziński, Kinga Kosińska, nauczyciel prowadzący Anna Czarzasta

 

Super Talent Roku w dziedzinie Sportowej

Kinga Korneluk, uczennica Gimnazjum nr 2 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Marek Nachtygal,

Bartosz Florek, uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Andrzej Czarnecki

Drużyna Koszykarzy Szkoły Podstawowej nr 3 w Nidzicy, w składzie: Tymoteusz Tański, Kacper Sinkowski, Szymon Prusinowski, Michał Powroźnik, Paweł Polinkiewicz, Hubert Kwiecień, Denis Krysiak, Michał Grzebski, Szymon Czyżewski, Maksymilian Tański, Dorian Strzelecki, Filip Matuszczak, nauczyciel prowadzący: Jarosław Kosobucki

Krystian Augustyniak, absolwent Zespołu Szkół nr 2 w Nidzicy, trener Marek Nachtygal

 

Talent Roku 2017

- Piotr Tomasz Sieński, Gimnazjum nr 1 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Helena Maj,

Maksymilian Krajewski, Gimnazjum nr 1 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Helena Maj,

Zofia Dąbrowska, Szkoła Podstawowa nr 1 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Wioletta Romańska i Helena Maj,

Aleksander Kowalski, Szkoła Podstawowa nr 1 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Wioletta Romańska,

Kinga Gnidzińska, Szkoła Podstawowa nr 3 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Jacek Gnidziński, Joanna Sobolewska, Beata Rudzińska, Anna Borkowska, Alina Kamińska, Dorota Malinowska,

Julia Wiśniewska, Szkoła Podstawowa nr 3 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Anna Borkowska,

Alicja Bagińska, Szkoła Podstawowa nr 3 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Małgorzata Dulewicz, Anna Borkowska, Alina Kamińska,

Krystian Jabłoński, Szkoła Podstawowa nr 3 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Wiesława Tymieniecka,

Karol Dulewicz, Gimnazjum nr 3 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Wiesława Tymieniecka,

Lilia Karolak, Gimnazjum nr 3 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Katarzyna Kampa,

Mateusz Lachtara, Szkoła Podstawowa nr 3 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Jolanta Zagożdżon, Małgorzata Zakrzewska,

Filip Pachołek, Szkoła Podstawowa nr 3 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Jolanta Zagożdżon,

Adrian Meredyk, Gimnazjum nr 3 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Katarzyna Kobylińska i Beata Maculewicz-Zgożelska

Natalia Katarzyna Śpiewak, Szkoła Podstawowa nr 3 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Katarzyna Kobylińska, Małgorzata Dulewicz,

Natalia Skudynowska, Gimnazjum nr 3 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Katarzyna Kobylińska,

Magdalena Domańska, Gimnazjum nr 2 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Mirosława Kaszubska,

Anna Izabela Pena, Szkoła Podstawowa nr 2 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Wiesława Smolińska,

Michał Marek Dobrowolski, Gimnazjum nr 2 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący ks. Roland Zagóra, Mirosława Kaszubska

Kacper Witczak, Szkoła Podstawowa nr 1 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Bogumiła Adamska,

Anna Łukaszuk, Gimnazjum nr 1 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Agnieszka Brodniewicz,

Julia Beata Maculewicz, Gimnazjum nr 1 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Agnieszka Brodniewicz,

Marta Michalska, Gimnazjum nr 2 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Joanna Marcjanik,

Damian Rudziński, Gimnazjum nr 2 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Joanna Marcjanik,

Alicja Mulawa, Gimnazjum nr 1 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Anna Czarzasta,

Aleksandra Łamejko, Gimnazjum nr 2 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Małgorzata Rydzewska,

Zuzanna Ankudowicz, Gimnazjum nr 2 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Małgorzata Rydzewska,

Alicja Kowalska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Iwona Ewa Bober,

Maja Geszczyńska, Szkoła Podstawowa w Rączkach, nauczyciel prowadzący Marzena Jeżewska, Kamil Sienkiewicz,

Laura Jasińska, Szkoła Podstawowa nr 1 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Katarzyna Kotyla, Jolanta Szałanda,

Zuzanna Maria Bąkowska, Gimnajzum nr 2 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Mariola Podolska-Maculewicz, Małgorzata Rydzewska,

Aleksandra Jasińska, Gimnazjum nr 2 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Mariola Podolska-Maculewicz, Małgorzata Rydzewska,

Maciej Stefański, Gimnazjum nr 2 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Mariola Podolska-Maculewicz

Szymon Grzebski, Szkoła Podstawowa nr 3 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Joanna Sobolewska,

Kinga Korpal, Szkoła Podstawowa nr 3 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Joanna Sobolewska,

Alicja Kosobucka, Szkoła Podstawowa nr 3 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Joanna Sobolewska,

Piotr Korzeniowski, Gimnazjum nr 2 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Mirosława Kaszubska, trener Witold Gromowski,

Nella Waszczak, Szkoła Podstawowa nr 1 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Jolanta Wiejak, Joanna Zielińska,

Michał Jaworski, Szkoła Podstawowa nr 2 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Marek Nachtygal,

Jakub Jaworski, Gimnazjum nr 2 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Marek Nachtygal,

Patryk Zwierzchowski, Gimnazjum nr 2 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Marek Nachtygal,

Konrad Możdżonek, Szkoła Podstawowa nr 2 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Marek Nachtygal,

Hubert Pietrzak, Szkoła Podstawowa nr 2 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Marek Nachtygal,

Konrad Jaworski, Gimnazjum nr 2 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Marek Nachtygal,

Sebastian Halicki, Szkoła Podstawowa nr 2 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Andrzej Czarnecki,

Jan Golubski, Szkoła Podstawowa nr 2 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Andrzej Czarnecki,

Mateusz Sobotka, Szkoła Podstawowa nr 2 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Andrzej Czarnecki,

Dominika Rak, Szkoła Podstawowa w Rączkach, trener Witold Gromowski,

Rafał Piórkowski, Szkoła Podstawowa w Rączkach, trener Jacek Jankowski i Mirosława Jankowska,

Paweł Wojciechowski, Gimnazjum nr 3 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Rafał Kacprzak, Andrzej Ruś,

Szymon Grzebski, Szkoła Podstawowa nr 1 w Nidzicy, trener Witold Gromowski,

Jakub Prósiński, Szkoła Podstawowa nr 1 w Nidzicy, trener Michał Chlastorz,

Bartosz Zięba, Gimnazjum nr 1 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Dariusz Marcin Kosobucki,

Drużyna UKS Jedynka Nidzica, w składzie: Piotr Baranowski, Michał Grzebski, Dominik Kobus, Jakub Pejas, Dominik Śpiewak, Sebastian Wejs, Jakub Wiśniewski, Damian Kleszcz, Aleksander Malinowski, Miłosz Popławski, Maciej Tobojka, Kacper Demski, Hubert Śliwka, nauczyciel prowadzący Dariusz Marcin Kosobucki,

Drużyna w Piłce Nożnej Szkoły Podstawowej nr 2 w Nidzicy, w składzie: Bartosz Florek, Jan Golubski, Michał Jaworski, Sebastian Halicki, Kamil Kowalski, Szymon Szczypiński, Mateusz Burski, Kajetan Andryszkiewicz, Mateusz Sobotka, Mateusz Galicki, Mateusz Waśk, nauczyciel prowadzący Andrzej Czarnecki,

Drużyna Koszykarzy Gimnazjum nr 3 w Nidzicy, w składzie: Piotr Szulczak, Kamil Uzdowski, Kacper Wdowiak, Patryk Jastrzębowksi, Szymon Chmielewski, Paweł Wojciechowski, Karol Karabin, Jakub Kempski, Mateusz Pokropiński, Paweł Powroźnik, Michał Ruś, nauczyciel prowadzący Kazimierz Wrotek,

Drużyna Koszykarek Gimnazjum nr 3 w Nidzicy, w składzie: Marika Owsianka, Daria Burska, Wiktoria Wiśniewska, Weronika Gołębiewska, Karolina Jakobczuk, Zuzanna Kowalska, Monika Zalewska, Julia Łamejko, Dominika Żądłowska, Zuzanna Wiśniewska, Julia Oliwia Chmielewska, Katarzyna Nowak, Laura Owsianka, Sandra Zacharewicz, Paulina Budka, nauczyciel prowadzący: Dorota Malinowska

 

Powrót

Stopka strony

baner toplayer
adsdasdaasdasdasd