UM Nidzica

cittaslowpolska.pl

Imieniny

Dziś jest: środa, 28.09.2022
Imieniny: Marka, Wacława

Pogoda

Kalendarium

Kalendarz Burmistrza Nidzicy
«Poprzedniwrzesień 2022Następny»
PON WT ŚRO CZW PT SOB ND
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Brak wydarzeń w wybranym okresie

Banery

  • NOK
  • ZOOiS
  • Biblioteka
  • Baner
  • hala
  • Baner
  • Baner
  • Nida
  • wioska
  • lgd

Fundacja „Wolność i Demokracja” dziękuje za bieg

Z całego serca pragniemy podziękować za owocną współpracę w ciągu ostatnich kilku miesięcy przy organizacji największej imprezy sportowo-edukacyjnej, którym jest j Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym.

 

Z ogromnym szacunkiem i wdzięcznością myślimy o tym, ile Państwo włożyli czasu, energii i zaangażowania w realizację naszego projektu.  Tym Biegiem oddaliśmy hołd żołnierzom, którzy walczyli o Niepodległą Polskę, ocaliliśmy od zapomnienia bohaterów, którzy walczyli o Wolność!

Możemy z dumą powiedzieć, że zrealizowaliśmy wspólnie projekt, który objął 233 miasta (w ramach biegów zorganizowanych przez organizatorów lokalnych, w tym miasta zagraniczne: Wilno, Londyn, Nowy Jork, Chicago, Herdorf-Dermbach, Ingleburn), 41 miast (w ramach biegów garnizonowych), 5 misji wojskowych za granicą (Kosowo, Afganistan, Irak, Kuwejt, Bośnia i Hercegowina), gdzie hołd żołnierzom wyklętym oddali nie tylko polscy żołnierzy a również żołnierzy wojska USA, Węgier, Danii, Ukrainy itd. Jest to nasz wielki sukces!!! Dziękujemy!

 

 

Wojciech Żulczyk – organizator biegu w Zimnej Wodzie

Ja osobiście bardzo dziękuję wszystkim za pomoc w organizacji biegu w Zimnej Wodzie a w szczególności sponsorom firmie Pana Wiktora Wiśniewskiego, Firmie Stalmot&Wolmet oraz Firmie KRAM za zakup pakietów startowych. Dzięki temu pakiety startowe, medale dla uczestników były bezpłatne. Dziękuję Panu Staroście Grzegorzowi Napiwodzkiemu za opłacenie ubezpieczenia biegu. Pani Sołtys Zimnej Wody Wandzie Eljasiak wraz z mieszkańcami za pomoc w bezpośredniej obsłudze biegu. Nadleśnictwu Jedwabno za wyznaczenie trasy biegu. Oczywiście serdeczne podziękowania dla Policji w Nidzicy , Rejonowi Dróg. Dziękuję Panom Burmistrzom oraz Panu Staroście za przybycie i aktywną pomoc na mecie biegu. Specjalne podziękowania dla Pani Joanny Marcjanik wraz z młodzieżą za apel przed biegiem oraz Panom Domańskim za wspaniałą prelekcję . Wszystkim osobom, dzięki którym ta impreza – patryjotyczno – sportowa miała tak wspaniałą oprawę. Oddzielne podziękowania dla wszystkich biegaczy, bez Waszego udziału nie byłoby tego biegu. Zapraszam za rok. Jestem przekonany, że będzie nas jeszcze więcej.

Powrót

Stopka strony

baner toplayer
fggfssgg