UM Nidzica

cittaslowpolska.pl

Imieniny

Dziś jest: środa, 21.10.2020
Imieniny: Hilarego, Urszuli

Pogoda

Kalendarium

Kalendarz Burmistrza Nidzicy
«Poprzednipaździernik 2020Następny»
PON WT ŚRO CZW PT SOB ND
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Brak wydarzeń w wybranym okresie

Banery

  • NOK
  • ZOOiS
  • Biblioteka
  • Baner
  • hala
  • Baner
  • Baner
  • Nida
  • wioska
  • lgd

Ziemia Nidzicka w aplikacji mobilnej

Aktualności, wydarzenia, imprezy, mapa ciekawych miejsc, turystyka, pogoda, kontakty, wszystko to swoim użytkownikom oferuje nowa aplikacja mobilna „Ziemia Nidzicka” przygotowana w formie podręcznego informatora z myślą o potrzebach mieszkańców i turystów.

 

 

Powstanie takiej aplikacji jest owocem doskonałej współpracy Starosty z Burmistrzem Nidzicy oraz Wójtami Janowa, Janowca Kościelnego oraz Kozłowa. Wspólnymi siłami udało się stworzyć nowoczesne rozwiązanie wspomagające promocję całego regionu, które jednocześnie jest użytecznym narzędziem dla wszystkich osób pragnących mieć pełną informację z okolicy w zasięgu ręki.

Myślą przewodnią twórców projektu było stworzenie nowego, skutecznego kanału komunikacji z mieszkańcami i turystami, który docelowo ma stać się pierwszym źródłem informacji lokalnych. Smartfony i tablety to w dzisiejszym świecie jedne z najbardziej skutecznych narzędzi gwarantujących bezpośrednie dotarcie z informacją i ofertą kulturalno-turystyczną naszego powiatu do zainteresowanych odbiorców, dlatego zdecydowaliśmy się dołączyć do innych miast i regionów, które takie rozwiązania jak aplikacja mobilna już w swoich działaniach promocyjnych z powodzeniem wykorzystują.

Twórcy aplikacji zadbali o to aby korzystanie z niej było proste i intuicyjne. Dzięki zastosowaniu menu w panelu bocznym, oraz wyodrębnieniu głównych funkcji na ekranie głównym, poruszanie się po aplikacji jest łatwe i przyjemne nawet dla mniej zaawansowanych użytkowników. Wszystkie funkcje i widoki zostały zilustrowane za pomocą przyjemnej i czytelnej grafiki, zdjęć oraz szczegółowych opisów. Dzięki wykorzystaniu geolokalizacji każdy użytkownik łatwo dowie się gdzie w okolicy odbywa się ciekawa impreza, co trzeba zobaczyć i zwiedzić oraz gdzie smacznie zjeść i znaleźć nocleg. Warte odnotowania jest zadbanie wykonawców aplikacji o możliwość korzystania z niej bez konieczności łączenia się z internetem, dzięki wbudowaniu bazy obiektów turystycznych i usługowych.

Aplikacja mobilna „Ziemia Nidzicka” jest bezpłatna i dostępna na platformach Android i iOS, można ją pobrać na swoje urządzenie ze sklepów Google Play i AppStore.

 

Powrót

Stopka strony

baner toplayer
adsdasdaasdasdasd