UM Nidzica

cittaslowpolska.pl

Imieniny

Dziś jest: wtorek, 13.04.2021
Imieniny: Marcina, Przemysława

Pogoda

Kalendarium

Kalendarz Burmistrza Nidzicy
«Poprzednikwiecień 2021Następny»
PON WT ŚRO CZW PT SOB ND
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Brak wydarzeń w wybranym okresie

Banery

  • NOK
  • ZOOiS
  • Biblioteka
  • Baner
  • hala
  • Baner
  • Baner
  • Nida
  • wioska
  • lgd

Prymus Roku, Super Talentu Roku, Talent Roku- Wyróżniono najzdolniejszych

W czwartek, 23 czerwca nidzicka hala widowiskowo-sportowa wypełniona była najzdolniejszą młodzieżą Gminy Nidzica, dumnymi rodzicami, nauczycielami prowadzącymi oraz bliskimi. W tym roku po raz kolejny zostały wręczone Prymusy, Talenty i Super Talenty Roku 2016!

 

Prymus, Talent i Super Talent Roku są to największe wyróżnienia dla zdolnej młodzieży w Gminie Nidzica. Jest to wielki prestiż otrzymać ten tytuł, który jest przyznawany za wybitne osiągnięcia, których wśród nidzickiej młodzieży nie brakuje. W związku z tym komisja rozpatrująca złożone wnioski przez młodzież ze Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych, miała nie lada orzech do zgryzienia aby wyłonić najlepszych z najlepszych.

Uczestnictwo w uroczystej gali podczas, której są wręczane wyróżnienia jest wielkim przeżyciem, nie tylko dlatego że przyznanie tytułu jest wielkim wyróżnieniem, stwarza to także możliwość przejścia po czerwonym dywanie ozdobionym urokliwymi światłami oraz odebrania z rąk Jacka Kosmali burmistrza Nidzicy oraz Małgorzaty Sawickiej dyrektor Zespołu Obsługi Oświaty i Sportu, dyplomu upamiętniającego to wydarzenie. Wyróżnionym uczniom podczas odebrania wyróżnienia towarzyszyli rodzice, opiekunowie i nauczyciele przygotowujący. 

Po rozpoczęciu gali swoje umiejętności artystyczne zaprezentowali podopieczni Przedszkola nr 4 w Nidzicy „Kraina Odkrywców”, którzy przedstawili bajkę pod tytułem „Królewna Gburka”. Po pięknej części artystycznej nastał czas na kolejne przedstawienie z udziałem dziewczynek z tego samego przedszkola, które wystąpiły wraz ze swoimi tatusiami w układzie tanecznym. Podczas trwania gali nastała jeszcze jedna przerwa na część artystyczną. Przed zebraną publicznością wystąpiła Zuzanna Pyszko ze Szkoły Podstawowej w Łynie wykonując piosenkę, pt. „Absolwent”. 

 Organizatorem tego wydarzenia był Zespół Obsługi Oświaty i Sportu, Przedszkole nr 4 w Nidzicy „Kraina Odkrywców” oraz Szkoła Podstawowa w Łynie, a gospodarzem imprezy był Jacek Kosmala Burmistrz Nidzicy.

 

I. Prymus Roku:

1. Magdalena Czepło- Szkoła Podstawowa Nr 1 w Nidzicy, wychowawca Agnieszka Brodniewicz

2. Aleksandra Juchniewicz - Gimnazjum Nr 1 w Nidzicy, wychowawca Wiesława Taradejna

3. Aleksander Marcin Bąkowski- Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nidzicy, wychowawca Izabela Parecka,

4. Martyna Jakubowska- Gimnazjum Nr 2 w Nidzicy, wychowawca Katarzyna Borek- Osińska

5. Adrian Meredyk- Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nidzicy, wychowawca Wiesława Tymieniecka

6. Piotr Powirski- Gimnazjum Nr 3 w Nidzicy, wychowawca Jacek Gnidziński

7. Krupa Martyna- Szkoła Podstawowa w Napiwodzie, wychowawca Hanna Trochimowicz

8. Wiktoria Woźniak- Szkoła Podstawowa w Rączkach, wychowawca Marek Skwarski

9. Amelia Rutkowska- Szkoła Podstawowa w Łynie wychowawca Jadwiga Młynarczyk- Zawieska

 

II. Super Talentu Roku:

Super Talent Roku za całokształt osiągnięć:

1. Filip Wiśniewski- Gimnazjum Nr 2 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Joanna Marcjanik, Mariola Podolska- Maculewicz

2. Martyna Jakubowska- Gimnazjum Nr 2 w Nidzicy nauczyciel prowadzący Joanna Marcjanik, Mirosława Kaszubska, Ewa Jakubowska

3. Aleksander Marcin Bąkowski- Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nidzicy nauczyciel prowadzący Joanna Marcjanik, Joanna Bąkowska, Mariola Podolska- Maculewicz

Super Talent Roku w dziedzinie matematyczno- przyrodniczej:

1. Karol Danelczyk- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Napiwodzie nauczyciel prowadzący Roman Szymański

2. Maciej Domański- Gimnazjum Nr 2 w Nidzicy nauczyciel prowadzący Mirosława Kaszubska, Ewa Jakubowska

Super Talent Roku w dziedzinie humanistycznej:

1. Aleksandra Juchniewicz- Gimnazjum Nr 1 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Aldona Krasnowska

2. Adrian Meredyk- Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Wiesława Tymieniecka

3. Piotr Powirski- Gimnazjum Nr 3 w Nidzicy nauczyciel prowadzący Wiesława Tymieniecka, Małgorzata Dulewicz

Super Talent Roku w dziedzinie sportowej:

1. Jakub Jaworski - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nidzicy trener Marek Nachtygal

2. Sara Bandurska- członkini Nidzickiego Klubu Taekwondo Sportowego, trener Jacek Jankowski

3.Drużyna koszykarek ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Nidzicy w składzie Magdalena Czepło, Wiktoria Kosowska, Wiktoria Michalska, Martyna Michniewicz, Alicja Murzyn, Aleksandra Rudzińska, Zofia Dąbrowska, Kinga Jastrzębowska, Wiktoria Karolina Nachtygal, Pola Obrębska, Nella Waszczak, Łucja Laura Wiśniewska nauczyciel prowadzący Danuta Urbanowska

Super Talent Roku w innych dziedzinach (Wiedza o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym):

1. Drużyna Szkoły Podstawowej Nr 3 w Nidzicy w składzie: Szymon Czyżewski, Michał Grzebski, Patrycja Chmielińska, Wiktoria Wiśniewska nauczyciel prowadzący Jacek Gnidziński

 

III. Talent Roku:

Talent Roku w dziedzinie matematyczno- przyrodniczej:

1.Stanisław Adam Szczepkowski- - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Nidzicy nauczyciel prowadzący Bogumiła Adamska

2. Maksymilian Krajewski- Gimnazjum Nr 1 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Helena Maj

3. Julia Wiśniewska- Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nidzicy nauczyciel prowadzący Małgorzata Zakrzewska

4. Kinga Gnidzińska- Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nidzicy nauczyciel prowadzący Beata Rudzińska, Małgorzata Zakrzewska, Anna Borkowska, Agnieszka Gnidzińska

5. Patrycja Chmielińska- Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nidzicy nauczyciel prowadzący Joanna Sobolewska, Renata Grabowska

Talent Roku w dziedzinie matematyczno- przyrodniczej i humanistycznej:

6. Kinga Barańska- Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Małgorzata Zakrzewska, Anna Borkowska

7. Tomasz Łukaszewski- Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nidzicy nauczyciel prowadzący Izabela Parecka, Joanna Bąkowska

8. Magdalena Domańska- Gimnazjum Nr 2 w Nidzicy nauczyciel prowadzący Mirosława Kaszubska

9. Michał Marek Dobrowolski- Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Iwona Bober

10. Marta Krajewska- Gimnazjum Nr 2 w Nidzicy nauczyciel prowadzący Ewa Jakubowska

11. Alicja Kępa- Gimnazjum Nr 2 w Nidzicy nauczyciel prowadzący Ewa Jakubowska

12. Tomasz Rudziński- Gimnazjum Nr 2 w Nidzicy nauczyciel prowadzący Ewa Jakubowska,

Talent Roku w dziedzinie humanistycznej:

1. Maja Geszczyńska- Szkoła Podstawowa w Rączkach, nauczyciel prowadzący Justyna Reisenberg

2. Daria Skoniecka- Szkoła Podstawowa w Rączkach, nauczyciel prowadzący Justyna Reisenberg

3. Zuzanna Brudzińska- Szkoła Podstawowa w Rączkach, nauczyciel prowadzący Justyna Reisenberg

4.Wiktoria Urbanowicz- Gimnazjum Nr 2 w Nidzicy nauczyciel prowadzący Joanna Marcjanik

5. Szymon Kozicki- Gimnazjum Nr 2  Nidzicy, nauczyciel prowadzący Joanna Marcjanik

6. Aleksandra Kowalska- Gimnazjum Nr 2 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Joanna Marcjanik

7. Zuzanna Sobiecka- Gimnazjum Nr 2 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Joanna Marcjanik

8. Pińska Karolina- Gimnazjum Nr 3 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący siostra Halina Grygo

9. Michał Grzebski- Szkoła Podstawowa Nr 1 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący siostra Halina Grygo

10. Jakub Pejas- Szkoła Podstawowa Nr 1 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący siostra Halina Grygo

11. Natalia Skudynowska- Gimnazjum Nr 3 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Katarzyna Kobylińska

12. Wiktoria Młyńska- Gimnazjum Nr 3 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Katarzyna Kobylińska

13. Natalia Katarzyna Śpiewak- Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Katarzyna Kobylińska

14. Michalina Hinz- Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Katarzyna Kobylińska

15. Kinga Renkel- Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Katarzyna Kobylińska

16. Chmielewski Szymon- Gimnazjum Nr 3 w Nidzicy nauczyciel prowadzący Katarzyna Kobylińska

17. Denis Krysiak- Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Anna Borkowska

18. Alicja Bagińska- Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Anna Borkowska

19. Marta Kulikowska- Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Anna Borkowska

20. Lilia Karolak- Gimnazjum Nr 3 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Wiesława Tymieniecka

21. Maria Magdalena Majewska- Gimnazjum Nr 3 w Nidzicy nauczyciel prowadzący Elżbieta Skwarska, Joanna Sobolewska, Bogumiła Ruś

22. Jan Wiktor Kliczewski- Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Ewelina Karolak, Jolanta Skwarska

23. Eliza Józefowicz- Gimnazjum Nr 1 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Katarzyna Rydkodym

24. Aleksandra Łamejko- Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Iwona Bober, Mariola Podolska- Maculewicz

25. Weronika Madyś- Gimnazjum Nr 2 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Mariola Podolska- Maculewicz

Talent Roku  w innych dziedzinach (Wiedza o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym):

1. Drużna Gimnazjum Nr 3 w Nidzicy w następującym składzie:

Mikołaj Woźniak, Piotr Langowski, Kacper Wdowiak, Szymon Chmielewski nauczyciel prowadzący Jacek Gnidziński

Talent Roku w dziedzinie artystycznej:

1. Alicja Mulawa- Gimnazjum Nr 1 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący siostra Halina Grygo

2. Magdalena Morawska- Szkoła Podstawowa w Napiwodzie nauczyciel prowadzący Hanna Trochimowicz

3. Konrad Krzysztof Sękowski- Szkoła Podstawowa w Napiwodzie nauczyciel prowadzący Karolina Bołkun

4. Jan Stanisław Słomkowski- Szkoła Podstawowa Nr 1 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Jolanta Szałanda

5. Barbara Żelasko- Gimnazjum Nr 1 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Monika Czerwonka

Talent Roku w dziedzinie artystycznej i sportowej :

1. Magdalena Czepło- Szkoła Podstawowa Nr 1 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Jolanta Szałanda, trener Kinga Pasturska

Talent Roku w dziedzinie sportowej:

1.Katarzyna Gwizdała- Szkoła Podstawowa Nr 1 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Katarzyna Kotyla

2. Jakub Prósiński- Szkoła Podstawowa Nr 1 w Nidzicy nauczyciel prowadzący Łukasz Wiśniewski

3.Kinga Korneluk- Gimnazjum Nr 2 w Nidzicy trener Marek Nachtygal

4. Filip Zwierzchowski -Gimnazjum Nr 2 w Nidzicy trener Marek Nachtygal

5. Patryk Zwierzchowski- Gimnazjum Nr 2 w Nidzicy trener Marek Nachtygal

6. Michał Jaworski- Szkoła Podstawowa  Nr 2 w Nidzicy trener Marek Nachtygal

7. Hubert Pietrzak- Szkoła Podstawowa  Nr 2 w Nidzicy trener Marek Nachtygal

8. Dominika Rak- Szkoła Podstawowa w Rączkach trener Witold Gromowski

9. Krzysztof Korzeniowski- Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Witold Gromowski

10. Piotr Korzeniowski- Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Witold Gromowski

11.Drużyna koszykarzy ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Nidzicy w składzie Jakub Bandurski, Jakub Długiński, Bartłomiej Karczewski, Paweł Kowalski, Oliwier Malinowski, Kacper Pałys, Andrzej Piński, Jakub Smoliński, Paweł Wojciechowski, Maksymilian Tański, Tymoteusz Tański, Michał Grzebski, Kacper Sinkowski nauczyciel prowadzący Andrzej Ruś

12. Drużyna piłkarzy z Gimnazjum Nr 1 w Nidzicy w składzie: Jakub Wenta, Tomasz Samsel, Kacper Mocki, Damian Powirski, Kamil Kozicki, Adam Jabłoński, Sebastian Sosnowski, Sebastian Kwestarz, Patryk Zaręba, Maciej Dąbrowski nauczyciel prowadzący Dariusz Marcin Kosobucki

13. Drużyna UKS "Jedynka" Nidzica w składzie: Piotr Baranowski, Michał Grzebski, Dominik Kobus, Jakub Pejas, Jakub Prósiński, Dominik Śpiewak, Sebastian Wejs, Jakub Wiśniewski, Oliwier Gałęziewski, Filip Dąbrowski nauczyciel prowadzący Dariusz Marcin Kosobucki

14. Drużyna koszykarek z Gimnazjum Nr 1 w Nidzicy w składzie: Julia Burda, Klaudia Banach, Wiktoria Wadecka, Paulina Wylamowska, Dominika Żbikowska, Dominika Jankowska, Zuzanna Kamizela, Klaudia Kowalewska, Oliwia Kurządkowska, Anna Łukaszuk, Julia Maculewicz, Klaudia Sałańska, Natalia Dąbek, Kinga Kotyla, Maja Wenta nauczyciel prowadzący Wiesława Taradejna

  • autor: Paulina Adamowicz

Powrót

Stopka strony

baner toplayer
adsdasdaasdasdasd