UM Nidzica

cittaslowpolska.pl

Imieniny

Dziś jest: wtorek, 28.09.2021
Imieniny: Marka, Wacława

Pogoda

Kalendarium

Kalendarz Burmistrza Nidzicy
«Poprzedniwrzesień 2021Następny»
PON WT ŚRO CZW PT SOB ND
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Brak wydarzeń w wybranym okresie

Banery

  • NOK
  • ZOOiS
  • Biblioteka
  • Baner
  • hala
  • Baner
  • Baner
  • Nida
  • wioska
  • lgd

Trzynastka szczęśliwa dla Positivu – OBSZERNA RELACJA Z HALÓWKI

W ostatnią sobotę stycznia rozegrana została trzynasta kolejka halowej ligi. Kilka bardzo interesujących spotkań oraz sporo ciekawych akcji były ozdobami sobotniego grania. Ta kolejka na długo zapadnie w pamięci kibiców Positive Team, którzy zaaplikowali przeciwnikom 19 bramek, z czego 13 wpisał na konto Michał Piskorz (na zdjęciu).

 

 

 

 

Kamet – Polonia ZSRiO Jagarzewo

 2:3

Już pierwsze spotkanie było świetnym pokazem halówki. Polonia i Kamet rozegrały bardzo emocjonujący i żywy mecz. Dużo akcji, dużo ciekawych zagrań i zaciętość obu drużyn na korzyść Poloni, która minimalnie lepiej wykorzystała swoje akcje. Wynik 3-2.

Polonia: Stachurski, Gołebiewski, Krysiak po 1

Kamet: Krajewski, Wojtaś

 

Żelazno – Jankesi

 7:4

W meczu Jankesów z Żelaznem wynik i grę otwierają Jankesi. Dobra gra powoduje szybkie objęcie prowadzenia. Żelazno wkracza w odpowiednim momencie do gry i przy wyniku 0:3 strzela siedem bramek!. Mecz kończy się 7 do 4 dla Żelazna.

Żelazno: Bogusz -4, Nowicki, Nisio, Kukowski – po 1.

Jankesi: W sobotnie popołudnie, Niedziela strzela hat tricka, Lejtyman -1

 

Stalmot & Wolmet – Napiwoda Team

 13:1

Pokaz strzelecki pokazał Stalmot&Wolmet w meczu z Napiwodą Team. Mecz pod dyktando Stalmotu. Pełna kontrola i skupienie doprowadza Stalmot do 13 trafień. Wynik 13-1 Dobry mecz całej drużyny.

Stalmot: Zbirowski, Dąbkowski, Skwarki po 2, Dąbrowski – 6, Szyszkowski – 1.

Napiwoda Team: Artur Wiśniewski -1

 

Saturn – Zagrzewo 2:6

Zagrzewo w meczu Saturnem męczyło się do czasu. Osłabiona drużyna Saturna starała się jak mogła, jednak mała liczba zmian i nieobecność zawodników niekorzystnie wpłynęły na wynik. Zagrzewo skrzętnie to wykorzystało wygrywając 6-2.

Zagrzewo: Lewikowski 5, Łaszczych 1

Saturn: Drządzewski 2

 

Zryw Szkotowo – Alternatywa Old Boys

 3:12

Równy początek i bliski remisu wynik utrzymywał się w meczu Alternatywy Old Boys i Zrywu Szkotowo. Widząc niekorzystną sytuację walczące o ważne punkty Old Boys sprężyli się w drugiej połowie i aplikują Zrywowi multum akcji, z czego wykorzystują aż dwanaście w 100%. Wynik 12-3.

Old Boys: Olczak -6, Stasiukiewicz -2, Michalski, Zieja, Wiński, Bryl po 1

Zryw: M. Lasek -1, T. Grędziszewski 2

 

Awa Mebel – Fc Miami

 5:2

Osłabienie Miami nieobecnością trzech graczy wykorzystała Awa Mebel, która solidnie zaprezentowała się i wygrała mecz 5 do 2. Miami ambitnie i dobrze grało w tym meczu, jednak Awa Mebel dobrze kontrolowała granie i sumiennie wykorzystywała swoje sytuacje.

Awa Mebel: Wawrzyniak, Godlewski po 2, Czaplicki 1.

Miami: Szczepkowski – 2

 

Cuba Napiwoda – Wybrzeże Klatki Schodowej 5:3

Poważne zawody rozegrały drużyny Cuby i Wybrzeża. Mecz od początku w dobrym tempie. Sporo akcji, wiele zażartych sytuacji oraz sporo walki to pożywka dla, Cuby, która odrabiała straty bramkowe i w końcu wychodząc na prowadzenie utrzymuje je do końca. Z dobrą postawą w całym meczu wygrywa 5 do 3.

Cuba: Szypulski -2, Pepłowski, D. Smoliński, P. Smoliski po 1.

WKS: Nidzgorski 2, Napiórkowski 1.

 

 

Alpi Janowiec K. – Kuce Janowiec K. 5:6

W derbach sporo się działo. Alpi z Kucami rozegrały interesujące spotkanie. Akcja za akcję, dużo walki oraz ambicji jak przystało na derby. Bramki, dobre interwencje i zachowania zawodników i bramkarzy. Mecz naprawdę w nietuzinkowym stylu z dramaturgią i filmem akcji w scenariuszu. Wynik 6-5 dla Kuc. Młodszy zespół z Janowca zespołowością i elementami indywidualnymi przechylił ten mecz o jedną bramkę na swoją stronę. Alpi może żałować jedynie wyniku, w grze jak zwykle solidnie i dobrze.

Alpi: R. Langowski, Wacikowski, Pyracki po 1, Wąsowski -2

Kuce: Olszewski, Górny, Szczypiński po 2.

 

Juniorzy – Kram Nidzica

 4:3

Juniorzy z Kramem. Mecz zapowiadany na wyrównany i ciekawy. Taki właśnie w swojej całej okazałości był. Jedynie początek dla Juniorów. Kram wychodzi z letargu i z upływem minut włącza się do gry. Juniorzy przy stanie 4-3 zmuszeni do defensywy do końca utrzymują wynik, jak najbardziej prawidłowy. Te spotkanie kończy się jedno bramkowym zwycięstwem, jednak patrząc na cały mecz i grę, podział punktów też nie był by krzywdzący dla Juniorów.

Juniorzy: Smoliński, Pisarski po 1, Zakrzewski -2.

Kram: Pawęcki – 2, Kielecki 1.

 

ZWO – Isoroc Polska

 6:9

Kolejne dobre zawody zobaczyliśmy w meczu ZWO i Isorocu. Drużyny z dość wysokich lokat w tabeli pokazały, że żeby być wysoko trzeba zdobywać sporo bramek. Mecz kończy się wynikiem 9 do 6 dla Isorocu. Wiele dobrych momentów w całym spotkaniu lepiej wykorzystuje Isoroc, który pracując solidnie przez cały mecz, wykorzystują swoje dobre akcje.

Isoroc: Łochnicki -2, Andryszczyk -3, Urbanowski -4.

ZWO: Ziarko, Dabkowski, D. Małecki, Moszczyński po 1, Dąbrowski -2

 

Many Grześ – Fc Po Nalewce 11:6

W meczu Many Grześ i Fc Po Nalewcę można być zadowolonym z postawy obu drużyn. Mecz otwarty, widowiskowy i z tego powodu pada duża liczba bramek. Nalewka miała swoje okazje, sytuacje i fragmenty dobrej, fajnej gry. Many taki pokaz umiejętności prezentuje jednak w większym wykonaniu i zasłużenie wygrywa 11 do 6.

Many Grześ: R. Sobotka -7, Mróz, Rogowski – po dwóch kapitalnych strzałach z dystansu po 2.

Fc Po Nalewce: Morzyc, Rosoliński, Czarnceki, Dąderweicz po 1, Mioduszewski 2.

Tartak Leuro – Positive Team 2:19

Mecz Positivu Team i Tartaka Leuro był jednostronnym widowiskiem, ale interesującym. Leuro starało się grać i walczyć, ale naprzeciw siły rażenia Positivu było bezradne. Positive wykorzystuje wiele ze swoich akcji i strzela sporo, bo, aż 19 bramek. Wynik 19 do 2.

Leuro: Szmit, Małecki po 1

Positive Team: Piskorz – 13, Prósiński 2, Roczeń, Drozd po 1, Szczypiński 3.

 

W najbliższy weekend 1 i 2 lutego kolejne dwie kolejki ligi halowej: XIV i XV. W czwartek 30 stycznia o 18.00 w hali spotkanie z kapitanami drużyn.

 

W najbliższy weekend czeka nas na pewno dobre granie, także zapraszamy do hali widowiskowo-sportowej od godziny 14.30 w sobotę.

Program i zapowiedź najbliższych kolejek już niedługo.

Z pozdrowieniami sportowymi

Organizatorzy - ZOOiS

TABELA PO XIII KOLEJKACH

Powrót

Stopka strony

baner toplayer
dgfgffg