UM Nidzica

cittaslowpolska.pl

Imieniny

Dziś jest: wtorek, 20.10.2020
Imieniny: Ireny, Kleopatry

Pogoda

Kalendarium

Kalendarz Burmistrza Nidzicy
«Poprzednipaździernik 2020Następny»
PON WT ŚRO CZW PT SOB ND
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Brak wydarzeń w wybranym okresie

Banery

  • NOK
  • ZOOiS
  • Biblioteka
  • Baner
  • hala
  • Baner
  • Baner
  • Nida
  • wioska
  • lgd

Za nami Nida Cup 2016 - UKS Trójka na podium!

XIII turniej koszykówki dziewcząt i chłopców Nida Cup przeszedł do historii! 12 drużyn z całej Polski, m.in. z Łomży, Warszawy, Ostrołęki przyjechały do Nidzicy żeby grać o zwycięstwo i tym samym o Puchar Burmistrza Nidzicy!

 

 

 

Od 4 marca w nidzickim Zespole Szkół nr 3 i w Hali Widowiskowo-Sportowej odbywały się zmagania dziewcząt i chłopców w Ogólnopolskim Turnieju Nida Cup! Emocje sięgały zenitu a gracze dawali z siebie wszystko, dzięki czemu kibice nie mogli być niczego pewni. Szybkie zwroty akcji i wyrównana gra trzymała w niepewności fanów koszykówki licznie zgromadzonych na meczach do ostatnich sekund meczu.

Zwieńczeniem trzech dni gry było ogłoszenie wyników i wręczenie nagród, które odbyło się w niedzielę, 6 marca na hali widowiskowo-sportowej. Nagrody wręczał burmistrz Jacek Kosmala, starosta Grzegorz Napiwodzki i dyrektor Zespołu Szkół nr 3 w Nidzicy Małgorzata Gorczyńska.

Po wręczeniu nagród wszystkim sponsorom, współorganizującym dziękowała dyrektor Gorczyńska, a burmistrz Jacek Kosmala uroczyście zakończył Nida Cup 2016! Uczestnikom bardzo podobała się atmosfera turnieju oraz jego przebieg natomiast trenerzy zwracali szczególną uwagę na doskonałą organizację a także na potrzebę tego typu turniejów szczególnie przed mistrzostwami wojewódzkimi.

Organizatorami turnieju był Zespół Szkół nr 3 w Nidzicy, UKS Trójka Nidzica, Zespół Obsługi Oświaty i Sportu, Gmina Nidzica.

 

Klasyfikacja końcowa

dziewczęta:

1. UKS LA Basket Warszawa

2. UKS Basket 47 Białystok

3. MUKS Unia Basket Ostrołęka

4. UKS Trójka Nidzica

5. UKS Dziewiątka Łomża

6. UKS Sokół Działdowo

chłopcy:

1. MOSIP Bielsk Podlaski

2. UKS Dziewiątka Łomża

3. UKS Trójka Nidzica

4. Legion Legionowo

5. Junior Basket Club Olsztyn

6. UKS Sokół Działdowo

 

Nagroda Trenera:

- dziewczęta:

1. UKS Basket 47 Białystok – Julia Gutowska

2. UKS LA Basket Warszawa - Katarzyna Bogusz

3. UKS Sokół Działdowo - Julia Krenc

4. UKS Dziewiątka Łomża - Weronika Piotrowska

5. UKS Trójka Nidzica - Patrycja Chmielewska

MUKS Unia Basket Ostrołęka - Małgorzata Piórkowska

 

- chłopcy:

1. Junior Basket Club Olsztyn – Bartosz Mróz

2. MOSIR Bielsk Podlaski - Jakub Świetliczny

3. UKS Sokół Działdowo - Robert Malulu

4. UKS Dziewiątka Łomża - Alan Zalewski

5. Legion Legionowo - Michał Kujaw

6. UKS Trójka Nidzica - Jakub Bandurski

 

Najlepsza 5 Turnieju All Stars:

-dziewczęta

UKS La Basket Warszawa - Oliwia Grzelewska

UKS Basket 47 Białystok - Noemi Popławska

UKS Dziewiątka Łomża - Paulina Krajewska

UKS Trójka Nidzica - Monika Owsianka

MUKS Unia Basket Ostrołęka - Natalia Plewko

 

- chłopcy

1. Junior Basket Club Olsztyn - Kacper Mirowski

2. MOSIR Bielsk Podlaski – Maksymilian Perzyna

3. UKS Dziewiątka Łomża - Adam Anusiewicz

4. Legion Legionowo - Olaf Sławiński

5. UKS Trójka Nidzica - Paweł Wojciechowski

 

 

Najlepsza zawodniczka:

UKS Basket Białystok – Zuzanna Maryszczuk

UKS La Basket Warszawa - Karolina Gruszka

UKS Sokół Działdowo - Wiktoria Wiśniewska

UKS Dziewiątka Łomża - Anna Chojnowska

UKS Trójka Nidzica - Alicja Dymarska

MUKS Unia Basket Ostrołęka - Zuzanna Zając

 

Najlepszy Zawodnik:

Junior Basket Club - Hubert Zapadka

MOSIR Bielsk Podlaski - Maciej Walerian

UKS Sokół Działdowo - Kacper Łazowski

UKS Dziewiątka Łomża - Kacper Górski

Legion Legionowo - Krzysztof Litwiński

UKS Trójka Nidzica - Jakub Długiński

  • autor: Paulina Adamowicz

Powrót

Stopka strony

baner toplayer
adsdasdaasdasdasd