Imieniny
Imieniny: Eustachego, Wiktoryna
Pogoda
Menu
Kalendarium
PON | WT | ŚRO | CZW | PT | SOB | ND |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | |||
dzień: 5 | dzień: 6 | dzień: 7 | dzień: 8 | dzień: 9 | dzień: 10 | 11 |
dzień: 12 | dzień: 13 | dzień: 14 | dzień: 15 | dzień: 16 | 17 | 18 |
dzień: 19 | dzień: 20 | dzień: 21 | dzień: 22 | dzień: 23 | 24 | 25 |
dzień: 26 | dzień: 27 | dzień: 28 | dzień: 29 | 30 | 31 |
Banery
,,Rodzinna – Ekologiczna Kartka na Wielkanoc”
20 marca został rozstrzygnięty gminny konkurs plastyczny ,,Rodzinna – Ekologiczna Kartka na Wielkanoc”, którego celem było pielęgnowanie tradycji wielkanocnych, wzbogacenie i rozwijanie różnych form i technik plastycznych oraz wzmacnianie więzi rodzinnych.
Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać wspólnie z rodzicami kartkę wielkanocną, przy użyciu materiałów ekologicznych. Wpłynęło bardzo dużo ciekawych i kolorowych prac, wykonanych różnymi technikami plastycznymi, z wykorzystaniem różnorodnych materiałów ekologicznych. Organizatorami konkursu były: Sylwia Gawlik i Małgorzata Baranowska – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. M. Kopernika w Nidzicy.
W kategorii przedszkole:
I miejsce – Górka Alicja (Przedszkole Nr 4)
II miejsce – Jankowski Tomasz (Przedszkole Nr 4)
III miejsce – Zbirowska Zuzanna (Przedszkole Nr 4)
Wyróżnienia: Masłowska Hanna (Przedszkole Nr 4), Chałubowicz Aurelia (Przedszkole Nr 4), Jabłonowska Liliana (Przedszkole Nr 4)
W kategorii oddziały przedszkolne:
I miejsce – Wawrzyniak Oskar (SP nr 1)
II miejsce – Grudzińska Maja (SP nr 1)
III miejsce – Kłos Zuzanna (SP nr 2)
Wyróżnienia: Kawiecka Alicja (SP nr 1), Ostrowska Ewa (SP nr 1), Nicewicz Adrian (SP nr 1), Lisowska Amelia (SP nr 1), Grys Hubert (SP nr 1)
W kategorii klas I – III:
I miejsce – Zieliński Albert (SP nr 1)
II miejsce – Milewska Alicja (SP nr 1)
III miejsce – Kołakowska Paulina (SP nr 1)
Wyróżnienia: Sarbiewska Oliwia (SP nr 2), Jaworski Korneliusz (SP nr 1)
W kategorii klas IV – VII:
I miejsce – Kopczyńska Natalia (SP Nr 2), Szymon Domian (SP Łyna)
II miejsce – Orzechowska Paulina (SP Nr 1)
III miejsce – Czubak Weronika (SP nr 2)
Wyróżnienie: Orzechowski Filip (SP nr 1), Adrian Pańkowski (SP Łyna).
- autor: Sylwia Gawlik