UM Nidzica

cittaslowpolska.pl

Imieniny

Dziś jest: piątek, 26.05.2017
Imieniny: Filipa, Eweliny

Pogoda

Banery

  • NOK
  • ZOOiS
  • Biblioteka
  • Baner
  • hala
  • Baner
  • Baner
  • Nida
  • wioska
  • lgd

SOŁECTWO BARTOSZKI

Sołtys: Kujawski Piotr

Adres: Bartoszki 5

Telefon: 607 380 948

e-mail: bartoszki@nidzica.pl

 

SOŁECTWO BOLEJNY

Sołtys: Karla Daria

Adres: Bolejny 6

Telefon: 507 985 334

e-mail: bolejny@nidzica.pl

 

SOŁECTWO DOBRZYŃ

Sołtys: Sobka Mirosław

Adres: Dobrzyń 37/1

Telefon: 609 928 225

e-mail: dobrzyn@nidzica.pl

 

SOŁECTWO FRĄKNOWO

Sołtys: Zgorzelska Alina

Adres: Frąknowo 2

Telefon: 89 625 81 64

e-mail: fraknowo@nidzica.pl

 

SOŁECTWO GRZEGÓRZKI

Sołtys: Żbikowska Wioletta

Adres: Grzegórzki 11

Telefon: 518 601 367

e-mail: grzegorzki@nidzica.pl

 

SOŁECTWO JABŁONKA

Sołtys: Ziemski Piotr

Adres: Jabłonka 7

Telefon: 89 625 94 39

e-mail: jablonka@nidzica.pl

 

SOŁECTWO KAMIONKA

Sołtys: Dawidson Zofia 

Adres: Kamionka 3

Telefon: 89 625 28 74

e-mail: kamionka@nidzica.pl

 

SOŁECTWO KANIGOWO

Sołtys: Maciejak Zbigniew

Adres: Kanigowo 10

Telefon: 89 625 39 82

e-mail: kanigowo@nidzica.pl

 

SOŁECTWO LIKUSY

Sołtys: Breński Hubert 

Adres: Likusy 3

Telefon: 89 625 94 10, 509 428 367

e-mail: likusy@nidzica.pl


 

SOŁECTWO LITWINKI

Sołtys: Leśnikowska Alina

Adres: Litwinki 19

Telefon: 502 712 233

e-mail: litwinki@nidzica.pl


 

SOŁECTWO ŁYNA

Sołtys: Brodacka Elżbieta

Adres: Łyna 29

Telefon: 782 180 882

e-mail: lyna@nidzica.pl


 

SOŁECTWO ŁYSAKOWO

Sołtys: Galicki Mirosław 

Adres: Łysakowo 8

Telefon: 506 821 192

e-mail: lysakowo@nidzica.pl


 

SOŁECTWO MAGDALENIEC

Sołtys: Kawiecki Krzysztof 

Adres: Magdaleniec 15

Telefon: 603 034 439

e-mail: magdaleniec@nidzica.pl


 

SOŁECTWO MÓDŁKI   

Sołtys: Urbanowicz Marek 

Adres: Módłki 12

Telefon: 695 761 449

e-mail: modlki@nidzica.pl


 

SOŁECTWO NAPIWODA

Sołtys: Kowalczyk Władysław

Adres: Napiwoda 38

Telefon: 604 845 464

e-mail: napiwoda@nidzica.pl


 

SOŁECTWO OLSZEWO

Sołtys: Zięba Monika

Adres: Olszewo 17

Telefon: 603 875 443

e-mail: olszewo@nidzica.pl

Skład Sołectwa: Olszewo, kolonia Olszewko


 

SOŁECTWO ORŁOWO

Sołtys: Kacprzycka Beata

Adres: Orłowo 17

Telefon: 795 684 962

e-mail: orlowo@nidzica.pl


 

SOŁECTWO PIĄTKI

Sołtys: Juchniewicz Jarosław

Adres: Nidzica, ul. Robotnicza 11

Telefon: 501 027 069

e-mail: piatki@nidzica.pl


 

SOŁECTWO PIOTROWICE

Sołtys: Malanowski Franciszek

Adres: Piotrowice 16

Telefon: 602 672 742

e-mail: piotrowice@nidzica.pl


 

SOŁECTWO RADOMIN

Sołtys: Głażewska Bożena 

Adres: Radomin 16

Telefon: 89 625 73 02

e-mail: radomin@nidzica.pl


 

SOŁECTWO RĄCZKI

Sołtys: Dariusz Skwarski

Adres: Rączki 24

Telefon: 600 064 387

e-mail: raczki@nidzica.pl


 

SOŁECTWO ROZDROŻE

Sołtys: Mergalski Jarosław 

Adres: Rozdroże 26/7 m 1

Telefon: 668 104 767

e-mail: rozdroze@nidzica.pl


 

SOŁECTWO SZEROKOPAŚ

Sołtys: Kornieluk Andrzej 

Adres: Szerokopaś 21

Telefon: 89 625 27 24

e-mail: szerokopas@nidzica.pl


 

SOŁECTWO TATARY

Sołtys:   Romuald Pawlak           

Adres: Tatary 21

Telefon: 514 392 818

e-mail: tatary@nidzica.pl


 

SOŁECTWO WAŁY

Sołtys: Zawada Danuta

Adres: Wały 25

Telefon: 600 774 242

e-mail: waly@nidzica.pl


 

SOŁECTWO WASZULKI

Sołtys: Lewikowska Anna 

Adres: Waszulki 50

Telefon: 501-967-900

e-mail: waszulki@nidzica.pl


 

SOŁECTWO WIETRZYCHOWO

Sołtys: Sznarbach Mariusz

Adres: Wietrzychowo 1/10 m1

Telefon: 665 263 532

e-mail: wietrzychowo@nidzica.pl


 

SOŁECTWO WIKNO

Sołtys: Wójcik Halina

Adres: Wikno 28

Telefon: 89 625 95 08

e-mail: wikno@nidzica.pl


 

SOŁECTWO WÓLKA ORŁOWSKA

Sołtys: Kujawski Mieczysław 

Adres: Wólka Orłowska 8/7

Telefon: 505 481 817

e-mil: wolkaorlowska@nidzica.pl


 

SOŁECTWO ZAGRZEWO

Sołtys: Sokołowa Zofia 

Adres: Zagrzewo 24/14

Telefon: 665 238 341

e-mail: zagrzewo@nidzica.pl


 

SOŁECTWO ZAŁUSKI

Sołtys: Zwierzchowska Iwona

Adres: Załuski 14/6

Telefon: 663 544 387

e-mail: zaluski@nidzica.pl


 

SOŁECTWO ZIMNA WODA

Sołtys: Eljasiak Wanda

Adres: Zimna Woda 12/1

Telefon: 798 367 112

e-mail: zimnawoda@nidzica.pl


 

SOŁECTWO ŻELAZNO

Sołtys: Pszczółkowski Waldemar 

Adres: Żelazno 1/15/1

Telefon:  518 498 284

e-mail: zelazno@nidzica.pl


 

SOŁECTWO NIBORK DRUGI

Sołtys: Mateusz Budka

Adres: Nibork Drugi 18/1

Telefon: 664 879 675  

e-mail: niborkdrugi@nidzica.pl


 

Stopka strony

baner toplayer
krew